ANT SOLUTIONS

Lokalizacja: Kraków
Powierzchnia: 2000 m2
Stanowiska pracy:  156
Projekt: Make IT Yours Tomasz Chruściel i Ewa Więcek (spaceplan) / Jadwiga Śleszyńska

Projekt dla firmy ANT Solutions to powierzchnia 2000 m kw. i ponad 150 stanowisk pracy w nowoczesnym budynku Fabryczna Office Park. Jednym z naszych głównych zadań i celów postawionych przez inwestora było stworzenie ergonomicznych i elastycznych stanowisk do pracy. Takich, które każdy będzie mógł skonfigurować zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami.

fotografia-wnetrz-krakow--4.jpg
Stanowiska pracy wyposażone są w różną ilość monitorów, od 1 do 3 sztuk. Zastosowaliśmy rozwiązanie Dataflex Viewlite Toolbar gwarantujące elastyczność oraz stabilność przy zastosowaniu nawet 3 monitorów. Dodatkowo biurka zostały uzbrojone w mediaport na blacie, podwieszany uchwyt na komputer stacjonarny, a część stanowisk także w stacje dokujące na dodatkowy komputer. Biurka wyposażyliśmy także w ścianki akustyczne, które poprawiają komfort pracy i akustykę.
10
W dziale sprzedaży dobrze sprawdzą się moduły Hush Meet, które można wykorzystywać do szybkich spotkań oraz wideokonferencji z klientami.
10
fotografia-wnetrz-krakow--3.jpg

Zakres naszych prac obejmował wyposażenie przestrzeni do pracy, sal konferencyjnych, gabinetów, strefy chillout, dostarczenie mebli kuchennych i modułów akustycznych. Korzystaliśmy z produktów m.in. Mikomax, LD Seating, Profim, Dataflex, Humanscale.

10
8
10
6
4
Data realizacji: styczeń 2020
Zdjęcia: Fotografia Wnętrz Kraków