Atmosfera MultiSport

Lokalizacja: Warszawa
Projekt: CH+ Architekci

Warszawa

Atmosfera MultiSport w Warszawie to kolorowa, radosna i kreatywna przestrzeń zapewniająca dzieciom bezpieczne i przyjazne warunki do rozwoju oraz poznawania świata ruchu. Projekt wnętrz przygotowany został przez CH+ Architekci. Mieliśmy możliwość współpracować z projektantami w zakresie doboru produktów.

Warszawa
_BM_7593_lrh.jpg
Na potrzeby Atmosfery MultiSport, wielofunkcyjnej i kolorowej przestrzeni dla dzieci i rodziców, zaadaptowane zostały wnętrza dawnego magazynu z lat 70-tych. Zastosowane rozwiązania przestrzenne architekci wypracowali w procesie interdyscyplinarnych konsultacji z udziałem sportowców, animatorów, organizatorów zajęć dla najmłodszych i przedstawicieli inwestora.
10
Celem projektu było stworzenie kreatywnej przestrzeni przyjaznej dzieciom, która będzie sprzyjać ruchowi i uwalniać pokłady wyobraźni najmłodszych, przekładając się na ich wszechstronny rozwój. Zajęcia organizowane w Atmosferze MultiSport łączą rozrywkę, edukację i aktywność ruchową. Ze względu na zróżnicowane formy prowadzonych zajęć i różne grupy wiekowe niezwykle istotny był odpowiedni dobór produktów. Bezpiecznych dla dzieci, kolorowych, radosnych, o ciekawych, przyjaznych kształtach i wytrzymałych materiałach. W końcu dzieci to jedna z najbardziej wymagających grup odbiorców.
_BM_7569_lr.jpg
W projekcie w dużej mierze wykorzystaliśmy produkty polskich producentów, w tym fotele kubełkowe marki Fameg, krzesła i hokery ze szczebelkowym oparciem z Paged, pufy-kamienie z Fivetimesone, trójkątne pufy marki Vank. W projekcie znalazły się także stoliki z wyjmowanym blatem – tacą marki Woood, stoły bistro z Pedrali oraz pufy w kształcie symbolu Pi z B&T.
10
Data realizacji: marzec 2020
Zdjęcia: Bartosz Makowski