Best Pur Polymers

Lokalizacja: Poznań
Powierzchnia: 450 m2
Stanowiska pracy:  50
Projekt: Balans-Studio

Poznań

Duża ilość przeszklonych ścian, naturalne wykończenia i wyjątkowa lampa, na którą nie sposób nie zwrócić uwagi – to charakterystyczne cechy budynku biurowego należącego do firmy Best Pur Polymers. Dla producenta pianek poliuretanowych mieliśmy przyjemność wyposażać dwukondygnacyjny biurowiec o powierzchni biurowej około 450 m kw. Zakres naszych prac obejmował wyposażenie biur pracowniczych, gabinetów, sal konferencyjnych i recepcji.

Poznań
6
4
8
Do sal konferencyjnych i gabinetów przygotowaliśmy panele ścienne stworzone pod indywidualne zamówienie. Ich charakterystyczna forma i ułożenie sprawiają, że ściana zyskuje trójwymiarowy charakter.
10

W biurach pracowniczych wykorzystaliśmy biurka Motion z elektryczną regulacją wysokości, które umożliwiają dopasowanie wysokości blatu do indywidualnych preferencji oraz pozwalają na zmianę pozycji z siedzącej na stojącą lub na odwrót. Biurka zestawiliśmy z ergonomicznymi fotelami FLEXi marki Rim, z oparciami z siatki.

10
10
4
6
W projekcie wykorzystaliśmy m.in. fotele gabinetowe firm Sitland i Interstuhl, ladę recepcyjną firmy DVO, meble pracownicze Motion, fotele pracownicze FLEXi (Rim), fotele FLEXI (LD Seating), krzesła Pure Loop, stoliki Ikon.
fotomohito_bestpur_web_011_3994.jpg
8
8
10
fotomohito_bestpur_web_008_3983.jpg
Data realizacji: luty 2020
Zdjęcia: Fotomohito