Strona głównaBlogWrocław
HOOF partnerem Made in Wrocław 2020

HOOF partnerem Made in Wrocław 2020

Made in Wrocław to 3-dniowa konferencja biznesowa, targi z udziałem liderów lokalnego rynku, nieograniczony czasowo networking oraz liczne konkursy z nagrodami. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 października, a ze względu na szczególną sytuację i w trosce o bezpieczeństwo uczestników będzie mieć formułę online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a marka HOOF jest jednym z partnerów targów i konferencji.

Made in Wrocław to cykliczna konferencja biznesowa. W tym roku, w związku z wydarzeniami z ostatnich miesięcy, będzie mieć szczególną formułę i tematykę. Organizatorzy wraz z zaproszonymi gośćmi będą rozmawiać o aktualnych wyzwaniach dla biznesu oraz o tym, jak sobie z nimi radzić. Jak zagrożenia związane z pandemią koronawirusa przekuć w szansę na rozwój? Jaki potencjał niesie ze sobą czwarta rewolucja przemysłowa? Czy ekologia idzie w parze z biznesem, a jeśli tak to w jaki sposób? Wśród panelistów będą biznesmeni, innowatorzy i naukowcy, w tym m.in. Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia, Anna Berczyńska, Dyrektorka Zarządzająca Schaeffler Global Services Europe, Vice-President-Talents ABSL, oraz prof. Krzysztof Jajuga z Uniwersytetu Ekonomicznego. Dla uczestników przygotowano także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Marka HOOF jest jednym z partnerów wydarzenia. Podczas konferencji, w czwartek 22 października o godz. 13.25 Grzegorz Kitłowski, Managing Director HOOF Wrocław, opowie o tym czy chcielibyśmy wrócić do pracy w przestrzeniach biurowych oraz jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Podczas networkingu w formule online będzie można porozmawiać z naszymi przedstawicielami np. o aktualnych trendach w projektowaniu przestrzeni biurowych i komercyjnych oraz o tym, jak tworzyć ergonomiczne stanowiska do pracy w domu na czas home office. HOOF będzie także odpowiadać za wyposażenie sceny głównej, do stworzenia której wykorzystamy meble marek takich jak Comforty, Infiniti, Pedrali, B&T, Profim, Fameg czy Vzór.

- Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią wydarzenia wspierającego i promującego lokalny, wrocławski biznes. Zwłaszcza w obecnych czasach solidarność, dzielenie się wiedzą oraz dobrymi praktykami są szczególnie ważne. Podczas konferencji, bazując na naszych doświadczeniach, opowiemy o tym czy pracownicy chcieliby pracować całkowicie zdalnie, dlaczego praca w biurach jest dla nich tak istotna oraz jak zwiększyć bezpieczeństwo zespołu – mówi Grzegorz Kitłowski, Managing Director HOOF Wrocław.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji, odwiedzenia naszego wirtualnego stoiska, wzięcia udziału w spotkaniach 1:1 i wysłuchania rozmowy z Grzegorzem Kitłowskim.

Dodatkowe informacje i formularz rejestracyjny: https://made-in-wroclaw.pl/

Przekonaj się kto napędza Wrocław!

Zobacz również

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.

Nasze salony