Strona głównaBlogWrocław
Przedpremierowa prezentacja marki HOOF

Przedpremierowa prezentacja marki HOOF

28 lutego 2020 r. odbyło się noworoczne spotkanie firm członkowskich ABSL z Wrocławia. Na gości ABSL Chapter Party czekało wiele atrakcji i niespodzianek, a jedną z nich była przedpremierowa prezentacja marki HOOF. Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi mogli zobaczyć nasze logo i claim oraz poznać historię i filozofię marki.

Noworoczne spotkanie firm członkowskich ABSL z Wrocławia to już lokalna tradycja. Trudno byłoby sobie wyobrazić lepsze miejsce do pierwszej oficjalnej prezentacji marki HOOF. Grzegorz Kitłowski, Managing Director HOOF Wrocław oraz Magdalena Kitłowska, Project Manager HOOF, zaprezentowali nowe logo oraz claim „the sense of space”. Opowiedzieli także o przyczynach powstania nowej marki i korzyściach, jakie będziemy mogli zaoferować partnerom biznesowym.  

Marka HOOF to przede wszystkim możliwość kompleksowego realizowania bardziej różnorodnych projektów, obejmujących nie tylko przestrzenie biurowe, ale także centra handlowe, restauracje i hotele. W portfolio HOOF znajdzie się wiele polskich i międzynarodowych marek, co zapewni ogromne możliwości wyboru produktów i dopasowania ich do potrzeb klientów.

HOOF to także usługi, a jedną z nowości w naszej ofercie jest system rezerwacji biurek, który umożliwia inteligentne zarządzanie przestrzenią biurową. Szereg funkcjonalności dostępnych w systemie oznacza łatwe i wygodne zarządzanie biurem, zwiększenie bezpieczeństwa (np. poprzez zablokowanie w systemie dostępności wybranych stanowisk pracy, a tym samym zwiększenie odległości między pracownikami) oraz oszczędności. Dostęp do kompleksowych raportów pozwala m.in. określić w jakim stopniu faktycznie wykorzystywana jest powierzchnia biurowa. Specjalne raporty generowane są dla serwisu sprzątającego, który ma dostęp do informacji, które biurka i kiedy powinny zostać zdezynfekowane.

Za stworzenie marki HOOF odpowiadają salony Mikomax Wrocław, Poznań i Kraków. Same showroomy również przejdą przemianę, a dzięki nowej aranżacji i wystrojowi goście będą mogli zobaczyć i przetestować rozwiązania łączące ergonomię oraz funkcjonalność z wysokiej klasy designem.

HOOF był głównym sponsorem ABSL Chapter Party, przy wsparciu partnerów: Mikomax Smart Office i Vitra. Był również jednym z fundatorów nagród, przekazując na ten cel: ergonomiczny fotel biurowy, produkty marki Vitra oraz książki Marka Krajewskiego – wrocławskiego pisarza, autora kryminałów.

Bardzo dziękuję ABSL Wrocław za zaproszenie do udziału w wydarzeniu oraz za miłe przyjęcie. Bardzo się cieszę, że przedpremierowa prezentacja marki HOOF mogła się odbyć właśnie podczas ABSL Chapter Party - w tak wyjątkowym gronie zaproszonych gości i w tak wyjątkowym miejscu - mówi Grzegorz Kitłowski, Managing Director HOOF Wrocław.

Zdjęcia dzięki uprzejmości ABSL Wrocław.

Zobacz również

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.

Nasze salony