Strona głównaBlog
Śniadanie z architektami

Śniadanie z architektami


W kwietniu zorganizowaliśmy spotkanie z architektami w naszym nowym showroomie w Gdańsku. W maju zapraszamy do Poznania.


Już 25 maja 2023 w naszym salonie w POZNANIU odbędzie się a wyjątkowe wydarzenie - ŚNIADANIE z ARCHITEKTAMI.

Jest to cykl spotkań, który zapoczątkowaliśmy w tym roku z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę dotyczącą rozwiązań i produktów w przestrzeniach biurowych. Spotkania dedykujemy architektom i komercjalizatorom, którym zagadnienie przestrzeni pracy jest bardzo bliskie.


Edycja kwietniowa była spotkaniem poświęconym ekologii i well-being w biurach. Nasi goście - przedstawiciele firm Rockfon, Narbutas i Lako mówili nie tylko o swoich produktach, ale także dzielili się wiedzą na temat tego, jak dziś podchodzi się do świadomego projektowania produktów i jaki to ma wpływ na projektowanie przestrzeni pracy.
Spotkanie majowe, które organizujemy w najbliższym będzie dotyczyło rosnącej popularności mobilnych rozwiązań meblowych i tego, czym jest Agile Work. Jak skutecznie podzielić przestrzeń by zapewnić dobrą akustykę podczas pracy? Oraz czy akustyka i design podłóg mogą iść w parze? 

Partnerami spotkania są międzynarodowe marki: CREO CONCEPT, SHAW CONTRACT, HAWORTH.

Na każdego uczestnika czeka niespodzianka i wyjątkowe nagrody do wylosowania:
Fotel obrotowy Fern marki Haworth oraz czarter jachtu na 4 dni i rejs po jeziorach mazurskich dla zespołu ze zwycięskiego biura projektowego.

Kolejne edycje, które planujemy na czerwiec odbędą się w Krakowie i we Wrocławiu, a dotyczyć będą światła i dźwięku. O szczegółach będziemy informować wkrótce!

Zobacz również

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.

Nasze salony