Canpack

Lokalizacja: Kraków
Stanowiska pracy:  200
Projekt: Trzoparchitekci

Kraków

Firma CANPACK to czołowy producent opakowań. Koncepcję oraz desing ich nowego biura opracował zespół architektów z pracowni Trzop Architekci. Inwestycja, którą zrealizowaliśmy dla firmy CANPACK to obok stanowisk pracowniczych i sal konferencyjnych, wygodne strefy chill i gabinety. Ważnym elementem aranżacji jest strefa experience area, która odzwierciedla  nowoczesną ideę showroomu- miejsca, które ma inspirować i prezentować innowacyjny design, jak również być strefą konferencyjną.

Kraków
4
6
8
12

Budynek, w którym mieści się siedziba firmy znajduje się w atrakcyjnej części Krakowa, z której rozpościera się widok na Wawel oraz zakole Wisły. We wnętrzach biura dominują akcenty naturalnego drewna, połączone z elementami aluminiowymi, które oddają charakter działalności firmy. Na podłogach zobaczymy naturalne drewno.

6
4
12
W strefach recepcji i częściach wspólnych zastosowano połączenie elementów metalowych, które uzupełniają miękkie i ciekawie kolorystycznie dobrane tapicerki. Mocno wyróżnia się także nowoczesna grafika, oświetlenie dekoracyjne, odważne kolory, różnorodność brył nawiązująca od kształtów opakowań oraz wygodne pufy imitujące puszki.
10
10
fotomohito_hoof_canpack_039_2049.jpg
Stanowiska pracownicze zostały wyposażone w fotele Interstuhl oraz biurka z elektryczną regulacją wysokości. Każdy detal techniczny był dokładnie przemyślany, co pozwoliło wprowadzić uporządkowane prowadzenie okablowania i zorganizować wygodne miejsce do pracy. W salkach konferencyjnych znajdują się stoły Sirio, które są eleganckim i lekkim połączeniem z krzesłami konferencyjnymi Vitra Unix oraz Prostoria Monk.
12
4
6
Ważną strefą jest połączona przestrzeń głównej kuchni oraz strefy wellness. Odnajdziemy w niej drewniane stoły Trebord w połączeniu z nowoczesną bryłą krzeseł Prostoria Rhomb oraz stoły Infinity z krzesłami Lisa od producenta Scab. Całość dopełniona jest elementami tapicerowanymi od producentów Narbutas oraz Softline. W pozostałych strefach soft seating odnaleźć można szeroki wachlarz konfiguracji fotela Comforty Oyster.
fotomohito_hoof_canpack_022_2027.jpg
10
Ważną częścią inwestycji były gabinety wyposażone w meble gabinetowe Narbutas.
6
4
12
10
12
10
6
4
10
8
12
Data realizacji: lipiec 2022
Zdjęcia: Fotomohito