Grape UP

Lokalizacja: Kraków
Powierzchnia:1500 m2
Stanowiska pracy:  100
Projekt: Iliard

Duża ilość zieleni i elementów z drewna to charakterystyczne cechy wnętrz firmy Grape Up. W projekcie pozostawiono także naturalne elementy architektury budynku np. rury pod sufitem. Całość projektu, przygotowanego przez pracownię Iliard,
zyskała wyjątkowego, klimatycznego, loftowego charakteru. Nasz zespół odpowiadał za realizację i wyposażenie przestrzeni.

10
Przy realizacji projektu pracownia Iliard postawiła przed nami zadanie w postaci przygotowania nietypowych zabudów: lady recepcyjnej, audytorium, okrągłego stołu w kuchni o średnicy 2,4 m z donicą na drzewo. Przygotowaliśmy także salę spotkań ze stołem i krzesłami w formie huśtawki. Dzięki tym indywidualnie przygotowanym elementom wnętrza nabrały wyjątkowego, unikatowego charakteru.
10
8
10

Zakres naszych prac obejmował: open space, formalne i nieformalne sale spotkań, kuchnię i strefę jadalną, strefę relaxu i chilloutu, strefę recepcyjną.

10
W open space wykorzystane zostały biurka z regulacją wysokości, które pozwalają na zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Ścianki działowe poprawiają komfort akustyczny.
10
8
W projekcie wykorzystaliśmy m.in.: wysoki zestaw +Halle Nest w kuchni, biurka Stand Up, biurka Mikomax Balance.
10
tomaszosiak-6675.jpg
Data realizacji: kwiecień 2019
Zdjęcia: Tomasz Osiak