GSK Warszawa

Lokalizacja: Warszawa
Projekt: kdesign

W zakresie naszych usług oferujemy zmianę funkcji przestrzeni biurowej i rearanżację biur z zachowaniem elementów wykończenia i wyposażenia. Taki zakres prac wykonaliśmy dla naszego klienta w Warszawie. Celem było odświeżenie przestrzeni biurowej i dostosowanie standardów wykończenia do biur zlokalizowanych w innych miastach w Polsce oraz zmianę funkcji przestrzeni. Część stanowisk pracy została zoptymalizowana, a w ich miejscu powstały strefy do pracy kreatywnej, czy spotkań nieformalnych.

fotomohito_hoof_gsk_warszawa_015_8378.jpg
4
6
10

Dostarczyliśmy wygodne krzesła i mobilne stoły do sal konferencyjnych. Mobilne meble pozwalają na szybka zmianę układu w krótkim czasie. Dzięki temu można tworzyć miejsca do pracy warsztatowej dla małych grup, lub układy dedykowane videokonferencjom.

10
10
W strefach chillout projektanci skupili się na wygodzie, miękkich sofach i fotelach oraz naturalnej zieleni. Obok kanap od LaCividina i foteli od Comforty zamontowaliśmy huśtawki Kosicka Design oraz oświetlenie MUTO.
fotomohito_hoof_gsk_warszawa_013_8479.jpg
10
fotomohito_hoof_gsk_warszawa_019_8387.jpg
Stanowiska pracy uzupełniliśmy szafkami wyposażonymi w lockery opracowane przez zespół HOOF. TO nasze autorskie rozwiązanie, które pozwala na otwieranie szafek za pomocą karty dostępu stosowanej w całej firmie.
10
fotomohito_hoof_gsk_warszawa_044_8449.jpg
Miejsca do pracy w skupieniu i do rozmów w atmosferze ciszy wyposażylismy w stanowiska od BuzziSpace oraz Vitry.
4
6
4
4
Do realizacji projektu wykorzystaliśmy: Treehousy marki Bejot oraz krzesła Lumi i Orte 3D, stoły i krzesła Pedrali, panele wiszące od Muraspec, fotele od MDD i Vank oraz oświetlenie dekoracyjne od Modoluce.
10
10
8
4
6
8
10
6
4
8
fotomohito_hoof_gsk_warszawa_053_8489.jpg
Data realizacji: marzec 2022
Zdjęcia: Fotomohito