Majorel
Vancouver Oto
Vancouver Oto
Profim
Więcej
Oyster
Oyster
Comforty
Więcej
Drage
B&T
Zapytaj o produkt

Majorel

Lokalizacja: Poznań
Powierzchnia: 2630 m2
Projekt: Małgorzata Krysińska
Final Frame

Biuro dla Majorel to realizacja, której celem była integracja pracowników, poprawa komunikacji oraz stworzenie przestrzeni sprzyjającej pracy młodych ludzi. Biura znajdują się w osobnych budynkach, ale wspólną cechą jest klimat wnętrza. Projektantka Małgorzata Krysińska zaproponowała dużą ilość elementów drewnianych, industrialną czerń i biel, które zostały przełamane innymi kolorami.  Strefy pracy zostały wyposażone w podsufitowe panele akustyczne, trudnopalne Selva Bejot, a dla wzmocnienia efektu prywatności oraz poprawy akustyki, na szklanych ścianach zostały zamieszczone panele Buzzi Falls.
Majorel
Rapid Select
Shaw Contract
Więcej
Selva
Selva
Bejot
Więcej
Monk hoker
Monk hoker
Prostoria
Więcej
Majorel
Bik
Prostoria
Zapytaj o produkt
Enke
Trebord
Zapytaj o produkt
Aneks kuchenny
Zamówienie nietypowe
Więcej
Projektując salki do rozmów on-line- talk roomy, projektantka postawiła na akustykę, dlatego też na ścianach znajdują się panele tapicerowane tkaniną Synergy. Poza tym salki zostały wyposażone w fotele Noom od Actiu otaz stoliki Drago od B&T. Do większych sal konferencyjnych zostały wybrane wygodne fotele B&T Rego oraz stoły konferencyjne od Maro, model Axy Line.
Majorel
Noom
Noom
Aktiu
Zapytaj o produkt
Drage
Drage
B&T
Zapytaj o produkt
Panele tapicerowane
Zamówienie nietypowe realizowane na zlecenie
Zapytaj o produkt
10

W zakresie naszych prac mieliśmy także podłogi, które zostały wybrane zarówno do biur, jak i stref komunikacyjnych, chillout i kuchni. W przestrzeniach biurowych zastosowaliśmy płytki dywanowe z kolekcji Rapid Select od Shaw Contract, natomiast w kuchniach- panele LVT Unite Inlet Spidle- także od Shaw Contract.

fotomohito_hoof_majorel_007_6880.jpg
8
fotomohito_hoof_majorel_014_6917.jpg
10
fotomohito_hoof_majorel_022_6961.jpg
8
10
10
10
10
10
W strefach kuchennych meble zostały wykonane na indywidualne zlecenie i dodatkowo wyposażyliśmy kuchnie w sprzęt AGD. Stoły Trebord model Enke, krzesła Prostoria, model Bik, stoliki wysokie Pedrali Stylus, a do tego hokery Prostoria Monk. Strefy relaksu zostały oddzielone od strefy kuchennej regałami MARO oraz dodatkowo wyposażone w pufy Profim Vancouver Oto oraz eleganckie stoliki od B&T, model Drago. Na ścianach napisy neonowe oraz duża ilość roślin.
fotomohito_hoof_majorel_011_6928.jpg
10
W strefach komunikacji zostały przewidziane lockery dla pracowników. W zakresie naszych prac mieliśmy również dostawę donic na żywe rośliny oraz oświetlenia dekoracyjnego.
fotomohito_hoof_majorel_003_6911.jpg
10
Data realizacji: listopad 2022
Zdjęcia: fotomohito