Haworth

Jeden z trzech największych, światowych producentów  mebli biurowych. W swojej ofercie posiada biurka, stoły,  krzesła, fotele i rozwiązania akustyczne.

Rozwój firmy Haworth opiera się na trzech filarach: rodzinnych wartościach,  projektantach, którzy wyznaczają globalne trendy w projektowaniu produktów i  wnętrz oraz doświadczenie, które zdobyte w wielu częściach świata pozwala na  bycie ekspertem w kreowaniu przestrzeni biurowych. 

Haworth jako globalny dostawca rozwiązań biurowych w swojej ofercie posiada  również produkty światowych producentów takich jak: Cappellini, Brunner, Buzzi  Space, Gan. Dzięki tej współpracy dostarcza rozwiązania do pracy biurowej, która  w ostatnim czasie została przedefiniowana na rzecz mobilności, pracy agilowej  oraz home office i wspierającej procesy zespołowe. 

Haworth to także marka, która produkcję opiera na zasadach zrównoważonego  rozwoju i w trosce o środowisko naturalne, a procesy produkcyjne są potwierdzone  certyfikatami uznanymi na całym świecie.