Netguru

Lokalizacja: Poznań
Powierzchnia: 2100 m2
Stanowiska pracy:  210
Projekt: Katarzyna Rut  

Netguru to jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm z sektora IT - trzykrotnie znalazła się w prowadzonym przez Deloitte rankingu „Technology Fast 50 Central Europe”. Dla Netguru mieliśmy przyjemność zaprojektować i wyposażyć biura w budynku Nowe Garbary Office Center w Poznaniu.

netguru_int_006.jpg
Całość projektu obejmowała powierzchnię ponad 2100 m kw. oraz około 200 stanowisk pracy. Netguru dużą wagę przykłada do ekologii i zrównoważonego rozwoju, dlatego w projekcie w dużej mierze wykorzystano i zagospodarowano meble, które firma posiadała już wcześniej (m.in. biurka, fotele i stoły). Te elementy wyposażenia wnętrz uzupełnione zostały o nowe, odpowiednio dobrane m.in. biurka, stoły i stoliki do sal konferencyjnych, fotele i krzesła, elementy akustyczne i dekoracyjne, oświetlenie dekoracyjne oraz częściowe wyposażenie stref chillout.
10
10
10

Na potrzeby projektu przygotowaliśmy także elementy zabudowy indywidualnej: lady, kuchnie, coffee pointy, szafy na wymiar, ściany z logo firmy. Uwzględnienie w projekcie budek Hush Phone i Hush Meet pozwala na komfortowe prowadzenie rozmów i konferencji, w sposób nieprzeszkadzający w pracy innym członkom zespołu.

8
10
8
W salach konferencyjnych zastosowaliśmy panele akustyczne oraz szklane tablice, umożliwiające robienie notatek. Charakterystycznym elementem są nazwy sal konferencyjnych, takie jak Wuchta Wiary, Klunkry czy Kejtry. Zespół Netguru nawiązał w ten sposób do swoich korzeni i poznańskiej gwary. W chillout roomie pracownicy mogą odpocząć na wygodnych hamakach i wiszących fotelach, skorzystać z drabinek do ćwiczeń lub pograć np. w piłkarzyki.
12
10
10
10
4
6
8
10
Zakres prac obejmował zaprojektowanie i wyposażenie: open space, formalnych i nieformalnych sal konferencyjnych, kuchni i stref jadalnych, stref relaksu i chilloutu, elementów akustycznych i budek akustycznych, oświetlenia dekoracyjnego, roślin, elementów przygotowywanych na indywidualne zamówienie. Wszystkie wnętrza utrzymane są w przyjaznej dla oczu, spokojnej kolorystyce.
netguru_int_023.jpg
8
8
W projekcie wykorzystaliśmy: biurka Stand Up R, stoły Argo Libro, budki Hush Phone i Hush Meet, krzesła, fotele i siedziska marek Interstuhl, B&T, Comforty, Infinity, Scab, Vank, Profim, panele Fluffo, panele Profilc, panele podwieszane Selva.
10
To nie jedyna nasza realizacja dla Netguru. W grudniu 2018 roku kompleksowo wyposażyliśmy oddział w Białymstoku na około 80 stanowisk pracy. W 2019 roku budki Hush Phone i Hush Meet dostarczyliśmy dla oddziałów w Gdańsku i Krakowie.
netguru_int_036.jpg
Data realizacji: Grudzień 2019
Zdjęcia: