Nexer

Lokalizacja: Wrocław
Stanowiska pracy:  30
Powierzchnia: 300 m2
Projekt: Hoof

Wrocław
Zakres prac dla naszego klienta NEXER Insight w Polsce zawierał projekt oraz wyposażenie 300 mkw powierzchni biurowej. W biurowcu Carbon Tower, w którym znajduje się siedziba firmy Nexer zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy przestrzeń biurową z 30 stanowiskami pracy, strefę chillout dla pracowników oraz strefę spotkań z pięknym widokiem na Wrocław.
Wrocław
Nexer_15.jpg
10
10
10

W biurze zaproponowaliśmy biurka MDD z elektryczną regulacją wysokości, wyposażone w przelotki, koszyk na okablowanie oraz ścianki tapicerowane z klasą akustyczności A. Fotele obrotowe to wygodne fotele Xenon od producenta Profim. Do dyspozycji pracowników są również lockery zamykane na zamek patentowy. Stanowiska pracy są oddzielone regałami Zoning od Narbutas oraz panelami akustycznymi Acustic Artwork.

Nexer_07.jpg
8
W pokojach zostały zaproponowane fotele Twist&Sit Narbutas w kolorystyce dobranej do paneli akustycznych i ścianek międzybiurkowych oraz stoliki kawowe od producenta Bejot.
Nexer_24.jpg
10
10
10
W salach konferencyjnych znajdują się mobilne stoły Agro Tilting włoskiego producenta Mara oraz krzesła obrotowe Orte od firmy Bejot. W zakresie naszych prac była także dostawa oraz montaż lameli ściennych.
Nexer_25.jpg
10
10
8
Strefa chillout została wyposażona w wygodne fotele i pufy Muno i stoliki Petty tureckiego producenta B&T. Dostarczyliśmy również stół do piłkarzyków oraz tarczę elektroniczną do gry w Darta. Ściana, na której została zamontowana tarcza została oklejona panelami 3D z naturalnego korka.
Nexer_02.jpg
10
12
8
8
10
10
10
Nexer_12.jpg
10
10
10
8
10
Data realizacji: listopad 2022
Zdjęcia: Fotomohito