HOOF Kraków

Zabłocie Concept House
Ślusarska 6c LU5 - LU6
30-710 Kraków

tel.: +48 12 417 15 01
email: krakow@hoof.pl

Salon w Krakowie znajduje się w nowoczesnym budynku Zabłocie Concept House. Innowacyjność i kreatywne podejście do projektów to wyróżniki naszego krakowskiego zespołu. Wiemy, że biuro ma pracowników. Dobrze zaprojektowane biuro ma zespół.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego salonu HOOF w Krakowie. Nasze usługi oraz meble biurowe dostępne są w całej Polsce, a showroom w stolicy Małopolski jest jednym z miejsc, w których na własne oczy można przekonać się o wyjątkowości oferty, którą skomponowaliśmy. Wystarczy porozmawiać z nami o swoich potrzebach i oczekiwaniach, abyśmy mogli zacząć opracowywać projekt niepowtarzalnej przestrzeni biurowej, w której pracownicy będą czuć się swobodnie, a wszystkie obowiązki będą wykonywane efektywnie i z przyjemnością. Warto odwiedzić nasz showroom meblowy i sprawdzić, które z mebli, akcesoriów bądź dodatków najlepiej sprawdzą się w biurze. Można tutaj skorzystać z pełnego wsparcia, fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów na każdym etapie procesu zakupowego oraz aranżacyjnego.

Nasza przestrzeń

Salon w Krakowie istnieje od kilku lat. Wiosną 2019 roku otwarty został w nowej lokalizacji – nowoczesnym budynku Zabłocie Concept House. Nowoczesna przestrzeń krakowskiego salonu świetnie sprawdza się jako miejsce ekspozycji naszych produktów oraz jako miejsce spotkań i eventów. Dużym atutem jest położenie w sąsiedztwie ważnych instytucji kulturalnych Krakowa, takich jak Mocak, Cricoteka i fabryka Schindlera. Mimo atrakcyjnej lokalizacji klienci nie muszą się martwić o to, gdzie zostawić swój samochód - mamy dla nich przygotowane miejsca parkingowe.

Realizacje

Zespół w Krakowie ma na swoim koncie realizacje dla firm takich jak m.in. GrandParade, Grape Up, Hitachi, Luxoft i Pegasystems.

Zespół

Nasi eksperci w Krakowie charakteryzują się otwartością na nowe rozwiązania i technologie, chętnie wdrażają w życie innowacyjne pomysły. W tworzonych przestrzeniach stawiają nie tylko na design, ale także funkcjonalność i ergonomię.

Michał Nowak

Managing Director
michal.nowak@hoof.pl
+48 607 233 828

Monika Bartel

Project Manager
monika.bartel@hoof.pl
+48 669 233 778

Łukasz Toczek

Project Manager
lukasz.toczek@hoof.pl
+48 607 233 714

Jacek Wójciak

Project Manager
jacek.wojciak@hoof.pl
+48 607 233 715

Adam Strassberger

Project Manager
adam.strassberger@hoof.pl
+48 607 233 665

Magdalena Nega

Project Coordinator
magdalena.nega@hoof.pl
+48 607 233 215

Marzena Wesołowska

Project Coordinator
marzena.wesolowska@hoof.pl
+48 607 233 059

Klaudia Wilczyńska

Architect
klaudia.wilczynska@hoof.pl

Dominika Rek

Architect
dominika.rek@hoof.pl

Angelika Palczewska

Office Assistant
angelika.palczewska@hoof.pl
+48 607 233 827

Aleksandra Zięba

Logistics Manager
aleksandra.zieba@hoof.pl
+48 607 233 716
Prezes Zarządu Starego Browaru

Magdalena Kowalak

Realizacje, które byłyby pozbawione wyzwań, odważnych decyzji czy trudnych rozmów… nie istnieją. Dlatego kluczowe jest wzajemne zrozumienie ról i potrzeb w trójkącie: inwestor, architekt, wykonawca. Jakie warunki sprzyjają dobrej współpracy?

Prezes Zarządu Starego Browaru

Joanna Michalak

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.