HOOF Poznań

Obornicka 245
60-693 Poznań

tel.: +48 607 590 816
email: poznan@hoof.pl

Showroom w Poznaniu był naszym pierwszym salonem – to
od niego wszystko się zaczęło. Dziś w tym miejscu doświadczenie zespołu, który ma na koncie bogate portfolio realizacji, spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami i szeroką ofertą produktową.

Salon w Poznaniu to miejsce spotkań. Dzięki ponad 300 m kw. powierzchni ekspozycyjnej odwiedzające nas osoby mogą zobaczyć i przetestować wybrane produkty z naszej oferty. Architektom służymy wsparciem merytorycznym, produktowym, technicznym i materiałowym. Przy filiżance dobrej herbaty lub kawy Product Manager chętnie opowie o najnowszych rozwiązaniach z portfolio naszych producentów, udostępni wzorniki i katalogi.

Warto już teraz odwiedzić nasz showroom meblowy w Poznaniu i sprawdzić, jak w rzeczywistości prezentują się meble biurowe oraz inne funkcjonalne rozwiązania do aranżacji wnętrz. Regularnie zmieniamy  ekspozycje,łącząc klasyczne produkty z najnowszymi kolekcjami.Specjaliści HOOF czekają na kontakt - wystarczy pokazać nam swoje potrzeby związane z aranżacją danej przestrzeni wielkopowierzchniowej, a wspólnie stworzymy projekt, który będzie łączyć design z ergonomią oraz funkcjonalnością i który będzie odpowiedzią na potrzeby zespołu.Zapraszamy do showroomu przy ul. Obornickiej, czyli miejsca, w którym zaczęła się historia HOOF. Można tu wkroczyć do krainy wzornictwa na światowym poziomie, czerpać inspiracje i korzystać z kompleksowego wsparcia,bogatego doświadczenia, a także niewyczerpanych pokładów kreatywności naszych pracowników. 

Nasza przestrzeń

Duża, kolorowa przestrzeń to idealne miejsce do ekspozycji produktów i rozwiązań naszych czołowych partnerów – marek takich jak m.in. Vitra, Mikomax Smart Office, B&T, Bejot, Profim czy wykładzin firmy Modulyss. Na terenie salonu można znaleźć sporo komfortowych miejsc do spotkań i rozmów. Huśtawka projektu Iwony Kosickiej sprzyja pobudzeniu kreatywności. Z kolei budka Hush pozwala na przetestowanie spotkań i rozmów telefonicznych w wyciszonych, komfortowych warunkach. W przestrzeni poświęconej marce Vitra można wygodnie rozgościć się na kultowych już meblach.

Realizacje

Możemy się poszczycić realizacjami dla firm takich jak Netguru, Hama, Daikin i Oxylion. Projekty realizujemy na obszarze całej Polski Północnej, uważnie wsłuchując się w potrzeby klientów.

Nasz zespół

Za współpracą z naszym zespołem przemawia ogromne doświadczenie, zdobyte podczas realizacji inwestycji o różnym charakterze, oraz ekspercka wiedza. To połączenie to dla naszych partnerów gwarancja bezpieczeństwa i jakości – projekty realizujemy od A do Z, krok po kroku, wszystkie rozwiązania dopasowując do potrzeb klientów.

Teodor Barciński

Managing Director
teodor.barcinski@hoof.pl

Marek Rzeźniczek

Managing Director Gorzów Wlkp.
marek.rzezniczek@hoof.pl
+48 601 718 574

Maciej Walczowski

Project Director
maciej.walczowski@hoof.pl
+48 607 233 764

Aleksandra Szutarska

Project Manager
aleksandra.szutarska@hoof.pl
+48 601 797 604

Sylwia Jarzina

Project Manager
sylwia.jarzina@hoof.pl
+ 48 507 176 046

Jarosław Graś

Project Manager
jaroslaw.gras@hoof.pl
+48 661 090 909

Agnieszka Michalak

Project Manager
agnieszka.michalak@hoof.pl
+48 691 476 042

Rafał Kałek

Project Coordinator
rafal.kalek@hoof.pl
+48 693 140 808

Monika Majchrzycka

Project Coordinator
monika.majchrzycka@hoof.pl
+48 603 120 731

Katarzyna Rut

Architect
katarzyna.rut@hoof.pl

Maria Łuczak

Logistics Manager

Paulina Pipowska

Logistic Manager
paulina.pipowska@hoof.pl
+48 603 506 526

Katarzyna Salamonik-Zakrzewska

Marketing Director
k.salamonik-zakrzewska@hoof.pl
+48 601 888 249
Prezes Zarządu Starego Browaru

Magdalena Kowalak

Realizacje, które byłyby pozbawione wyzwań, odważnych decyzji czy trudnych rozmów… nie istnieją. Dlatego kluczowe jest wzajemne zrozumienie ról i potrzeb w trójkącie: inwestor, architekt, wykonawca. Jakie warunki sprzyjają dobrej współpracy?

Prezes Zarządu Starego Browaru

Joanna Michalak

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.