HOOF Warszawa

Concept Tower
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

tel.: +48 607 233 103
email: warszawa@hoof.pl 

Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem w Warszawie. W naszym biurze handlowym zobaczysz, jak wyglądają nasze realizacje powierzchni biurowych, przestrzeni komercyjnych i stref publicznych, które realizujemy z pomysłem i zaangażowaniem już od prawie 30 lat.

Zapoznasz się z naszą ofertą, na którą składają się czołowi producenci krajowi i światowe marki takie jak VITRA, ACTIU, MAGIS, VIESNER HAGER, PROSTORIA i wiele innych. Cenimy sobie jakość i niebanalne wzornictwo, dlatego we współpracy z naszymi projektantami pomożemy wykreować przestrzeń, która będzie spełniała swoje funkcje pod względem ergonomii, efektywności i jakości pracy pracowników, a przy okazji wytworzy atmosferę współpracy i kreatywności.

Pracujemy w oparciu o najnowsze trendy rynkowe. Dzielimy się z naszymi klientami wiedzą na temat rozwiązań akustycznych, aby zapewnić komfortowe warunki pracy pracownikom. Czerpiemy inspiracje z trendu biophilic design, zieleni w biurach, która działa kojąco na ludzi, a zarazem tworzy cudowny klimat wnętrza. A stosowane przez nas autorskie rozwiązania prospołeczne w aranżacji przestrzeni, odpowiednio dobrane meble soft seating oraz hybrydowe stanowiska pracy podnoszą jakość komunikacji w firmach. 

Mówimy językiem architektów i projektantów. Dla nich właśnie przygotowaliśmy ciekawą ofertę produktową HOT TRENDÓW, wsparcie i pomoc w realizacji projektów, doradztwo techniczne, harmonogramowanie i kosztorysowanie oraz bogatą paletę wzorników, próbników i inspiracji, które pozwolą na wykreowanie unikatowego projektu.

Realizacje

Nasz zespół

Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. 

Teodor Barciński

Managing Director
teodor.barcinski@hoof.pl

Piotr Maj

Architects' Market Manager
piotr.maj@hoof.pl
+48 601 141 768

Katarzyna Rut

Architect
katarzyna.rut@hoof.pl

Paulina Pipowska

Logistic Manager
paulina.pipowska@hoof.pl
+48 603 506 526
Prezes Zarządu Starego Browaru

Magdalena Kowalak

Realizacje, które byłyby pozbawione wyzwań, odważnych decyzji czy trudnych rozmów… nie istnieją. Dlatego kluczowe jest wzajemne zrozumienie ról i potrzeb w trójkącie: inwestor, architekt, wykonawca. Jakie warunki sprzyjają dobrej współpracy?

Prezes Zarządu Starego Browaru

Joanna Michalak

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.