HOOF Wrocław

Lofty Platinum
Inowrocławska 21 B
53-653 Wrocław

tel.: +48 71 322 28 65 (66)
email: wroclaw@hoof.pl

Wrocławski zespół marki HOOF to eksperci z wieloletnim doświadczeniem oraz dużą wiedzą techniczną. Salon zlokalizowany jest w klimatycznym budynku – Lofty Platinum.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przy realizacjach o różnym charakterze nasz wrocławski zespół świetnie rozumie potrzeby klientów. Cały czas pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu przestrzeni oraz z ofertą produktową naszych dostawców.

Innowacyjne, kreatywne podejście do każdej koncepcji - warto odwiedzić nasz showroom meblowy we Wrocławiu, aby przekonać się, jak w rzeczywistości może wyglądać konkretny pomysł na aranżację przestrzeni, np.biurowej. Mamy produkty od najlepszych producentów, które prezentujemy w formie ekspozycji. Można tu zaczerpnąć inspiracji i skorzystać z porad naszych specjalistów. Opracujmy i wprowadźmy w życie każdy nietuzinkowy projekt, który sprosta wszystkim oczekiwaniom zamawiającego. Meble biurowe dostępne w ofercie HOOF są nie tylko nowoczesne i funkcjonalne,ale także bardzo solidne. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie zakupu- tworzenie projektów, planowanie aranżacji przestrzeni, sprowadzenie wyposażenia, montaż oraz nadzór na prawidłowym przebiegiem prac zgodnie z harmonogramem.

Nasza przestrzeń

Wrocławski salon marki HOOF zlokalizowany jest w budynku Lofty Platinum, który w 2013 roku otrzymał nagrodę dla najbardziej prestiżowej inwestycji w Polsce według ekspertów Bankiera. Przestrzeń o klimatycznym, loftowym charakterze sprzyja ekspozycji produktów oraz organizacji eventów branżowych i kulturalnych. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, kiedy w ciepłe dni można wyjść na patio. Wśród wydarzeń kulturalnych były m.in. eventy związane z promocją twórczości Marka Krajewskiego – pisarza od urodzenia związanego z Wrocławiem.

Realizacje

Na swoim koncie mamy wiele wyjątkowych realizacji, w tym projekty dla firm takich jak Ceneo, XL Catlin, Infor, TBSCG i A+V.

Nasz zespół

Zespół we Wrocławiu to eksperci z dużą wiedzą i kompetencjami w różnych obszarach, z wykształceniem m.in. architektonicznym, stricte technicznym, ekonomicznym i filologicznym. Każdy projekt realizujemy krok po kroku, dużą wagę przykładając do detali. Dbając o projekt od pomysłu do opieki porealizacyjnej zapewniamy klientom poczucie, że inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie z najwyższymi standardami.

Grzegorz Kitłowski

Managing Director

Magdalena Kitłowska

Project Manager
magdalena.kitlowska@hoof.pl
+48 601 575 204

Andrzej Ambrozik

Project Manager
andrzej.ambrozik@hoof.pl
+48 601 578 735

Krzysztof Fedoryszyn

Project Manager
krzysztof.fedoryszyn@hoof.pl
+48 603 575 771

Daniel Pawłowski

Project Manager
daniel.pawlowski@hoof.pl
+48 693 575 599

Wojciech Tomczyk

Project Manager
wojciech.tomczyk@hoof.pl
+48 609 445 233

Michał Urbaniak

Project Manager
michal.urbaniak@hoof.pl
+48 607 233 282

Magdalena Kąkol

Project Coordinator
magdalena.kakol@hoof.pl
+48 601 575 794

Kamila Dunaj

Senior Project Coordinator
kamila.dunaj@hoof.pl
+48 607 233 110

Monika Krawczyk

Architect
monika.krawczyk@hoof.pl

Adriana Imielska

Office Coordinator
adriana.imielska@hoof.pl
+48 607 233 214

Beata Serafin

Logistics Manager
beata.serafin@hoof.pl
+48 693 285 886
Prezes Zarządu Starego Browaru

Magdalena Kowalak

Realizacje, które byłyby pozbawione wyzwań, odważnych decyzji czy trudnych rozmów… nie istnieją. Dlatego kluczowe jest wzajemne zrozumienie ról i potrzeb w trójkącie: inwestor, architekt, wykonawca. Jakie warunki sprzyjają dobrej współpracy?

Prezes Zarządu Starego Browaru

Joanna Michalak

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.