Smart Pension Warszawa

Lokalizacja: Warszawa
Projekt: Hoof

Warszawa
Biuro naszego klienta w Warszawie to projekt zrealizowany przez naszych architektów. Stylistyka wnętrza utrzymana została zgodnie z wymaganiami firmy, a zastosowane kolory nawiązują do barw firmowych Smart Pension. Hoof Kraków odpowiedzialny był także za dostawę i montaż mebli do biur i stref chillout oraz realizację zabudowy kuchennej.
Warszawa
fotomohito_hoof_smartpension_warszawa_003_5417.jpg
10
10
10

Na potrzeby krótkich spotkań zostały stworzone przestrzenie, w których pojawiły się mobilne tablice i wygodne siedziska. Z jednej strony takie rozwiązania rozluźniają spotkanie i pobudzają do kreatywności. Z drugiej miękkie fotele sprawiają, że pracownicy czują się komfortowo, a mobilność mebli dodatkowo ułatwia szybkie przearanżowanie przestrzeni. W projekcie zastosowaliśmy tablice mobilne od PolyVision, krzesła i stoliki Polygon, sofa Layoutod Prostoria fotele 3angle od Le Pukka.

8
10
W strefie kuchennej zaproponowaliśmy stoły New School od MDD oraz hokery Strain krzesła Rhomb od Prostoria. Ciekawym rozwiązaniem są pojemniki do segregacji odpadów. W oryginalnych kolorach uzupełniają przestrzeń kuchenną. Dodatkowym akcentem dzielącym strefę są donice na kwiaty.
fotomohito_hoof_smartpension_warszawa_013_5392.jpg
4
6
Sale konferencyjne zostały wyposażone w wygodne krzesła konferencyjne Flexi LD Seating, tablice magnetyczne, stoły Mikomax Flexido.
10
10
4
4
10
Stefa chillout została wyposażona w stół do billarda, wygodna sofę Impression marki Prostoria, szafka pod telewizor Narbutas, stoliki Mobi i piłki Vluv.
fotomohito_hoof_smartpension_warszawa_017_5414.jpg
8
8
10
Data realizacji: listopad 2022
Zdjęcia: fotomohito