Smart Pension
Altair
Altair
Comforty
więcej

Smart Pension

Lokalizacja: Kraków
Stanowiska pracy:  56
Projekt: Hoof

Kraków
Nowoczesna przestrzeń biurowa dla naszego Klienta. Tę realizację zaprojektowała nasza architektka według wytycznych opisanych w brandbooku. Jasne kolory wnętrza i jasne meble z akcentami w barwach firmowych stworzyły prawdziwie elegancką przestrzeń. Zakres prac obejmował projekt, dostawę i montaż mebli, w tym także zabudowy kuchenne i szafy. W salkach konferencyjnych zaproponowaliśmy krzesła konferencyjne LD Seating Flexi P, natomiast w strefach chill dla pracowników znajduje się sofa Comforty, stolik kawowy i oczywiście piłkarzyki i stół bilardowy. 
Kraków
4
6
fotomohito_hoof_smart_016_1714.jpg

Strefa biurowa to 56 stanowisk pracy. Biurka z elektryczną regulacją wysokości z funkcją pamięci, kontenery oraz fotele RIM flexi z zagłówkami.

Smart Pension
4
6
8
Strefa kuchenna to meble wykonane na zamówienie wraz ze sprzętem w zabudowie oraz automatem do kawy, a także stoły okrągłe i krzesła Perdrali Volt 677.
Smart Pension
Pokój dla mamy z dzieckiem został urządzony w lekkim i łagodnym klimacie. Wyposażyliśmy go w sofę Comforty, stolik i wygodne krzesło. Całe wnętrze w lekkich, ziemistych kolorach.
pokoj mamy
Pozostałe miejsca, takie jak strefy poczekalni, czy otwarte strefy z meblami miękkimi to przede wszystkim sofy od Comforty (Altair), wygodne fotele Vitra Slow Chair, czy Polygon easy chair od Prostori.
fotomohito_hoof_smart_022_1748.jpg
4
6
8
fotomohito_hoof_smart_010_1741.jpg
Do realizacji projektu wykorzystaliśmy także tablice Polyvision.
fotomohito_hoof_smart_005_1729.jpg
Data realizacji: czerwiec 2022
Zdjęcia: Fotomohito