UPM Kraków

Lokalizacja: Kraków
Projekt: Grupa 68

Kraków

Hasłem przewodnim w tworzeniu projektu nowoczesnego biura zrealizowanego przez architektów z Grupy 68 była natura. Zarówno kolorystyka, jak i kształty nawiązują do lasu, a wykorzystane materiały to przede wszystkim drewno i sklejka. Dodatkowo klimat buduje duża ilość roślin. Inwestycja UPM została zrealizowana na terenie kompleksu biurowego Eximius Park w Krakowie.

Kraków
fotomohito_hoof_upm_zabierzow_001_1828.jpg
4
6
10

Przestrzeń do pracy to przede wszystkim biurka z elektrycznie regulowaną wysokością, z wbudowanym modułem bluetooth, który umożliwia sterowanie z telefonu. Poza tym kanały kablowe poziome i pionowe oraz kostki zasilające doskonale porządkują okablowanie pod biurkiem.  Krzesła pracownicze Flexi. Całość przestrzeni uzupełniona o szafki z donicami, regały na segregatory i system regałów SAAR, które dzielą przestrzeń. Szafki typu locker na osobiste przedmioty pracowników, również w wersji z donicami.

UPM
10
W salkach konferencyjnych zaproponowaliśmy krzesła marki Interstuhl, Pure is3, oraz tablice multimedialne Mute.
fotomohito_hoof_upm_zabierzow_016_1877.jpg
UPM
10
Strefy chill out zostały zaprojektowane pomiędzy strefami dla pracowników, aby móc na chwilę zmienić pozycję, chwile odpocząć, ale też odejść od biurka, aby omówić ważne tematy. Wygodne fotele, ściany mobilne z tablicami i stoliki doskonale sprawdzają się w tego typu przestrzeniach. Pozostałe strefy to także stoły z ławkami, wygodne pufy i oczywiście piłkarzyki. W zrealizowanym projekcie zaproponowaliśmy fotele Prostoria Trifidae, pufy Point, Spuun od Magis.
UPM
4
UPM
8
UPM
Pouf X40
Noti
Zapytaj o produkt
Meso
Doki
Zapytaj o produkt
Meso
Meso
Doki
Więcej
Wall
Wall
Mute
Więcej
10
Zabudowy kuchenne zostały zrealizowane zgodnie z projektem, a ich największym wyróżnikiem są przepierzenia wykonane ze sklejki.
12
10
4
6
10
10
6
UPM
8
10
6
4
4
UPM
Data realizacji: lipiec 2022
Zdjęcia: Fotomohito