Przejdź do strony: Dla architekta
Co oferujemy
Co oferujemy:

 

Trendy ECO

Produkty 100% RPET, tkaniny z butelek, produkcja oparta na zasadach  cridle2cridle, procesach recyclingowych i upcyclingowych oraz na zasadach zrównoważonego rozwoju. Posiadamy produkty spełniające wymogi certyfikacji budynków w systemach BREEAM i LEED

Nowości produktowe i aktualne  trendy w wyposażaniu wnętrz

Dostęp do najnowszych kolekcji i najnowszych inspiracji w zakresie  wyposażania wnętrz biurowych, komercyjnych, HoReCa. Zawsze  najnowsze trendy prosto od największych producentów i marek  cieszących się popularnością na całym świecie.

Kompleksowa realizacja inwestycji

Szeroki wybór produktów i rozwiązań znanych i cenionych firm.  Kompleksowe podejście do wyposażenia wnętrz od rozwiązań  podłogowych, po meble, rozwiązania akustyczne, okładziny ścienne i  tapety, oświetlenie, wyposażenie outdoorowe, rozwiązania dla  biophilic design oraz dodatki dekoracyjne i zabudowy pod wymiar.

Polski design i światowe know-how

Produkty polskich projektantów, produkowane w lokalnych fabrykach. Wzornictwo doceniane na całym świecie. Nasi globalni dostawcy to z kolei wiedza i doświadczenie zebrane z całego świata. Dzięki temu możemy zaoferować w pełni funkcjonalne środowisko pracy.

Co oferujemy
Przejdź do strony: Współpracując z nami gwarantujemy:
Przejdź do strony: Warsztaty i szkolenia z dostawcami i producentami mebli
Przejdź do strony: Pracownie
Przejdź do strony: Zobacz nasze realizacje
Przejdź do strony: Zapisz się do newslettera