Strona głównaMarki
Comforty

Comforty

Comforty to polska marka mebli tapicerowanych, która powstała w 2000 roku w Nowych Skalmierzycach w Wielkopolsce - regionie znanym z wieloletnich tradycji meblarskich.

Produkty Comforty to projekty autorstwa designerów uznanych na arenie międzynarodowej m.in. Mai Ganszyniec, Tomasza Augustyniaka, Tomka Rygalika, Doroty Koziary i Krystiana Kowalskiego. Meble powstają w oparciu o lokalne rzemiosło oraz własne zaplecze technologiczne i produkcyjne marki Comforty. Propozycja marki Comforty to połączenie zgodnego z najnowszymi trendami wnętrzarskimi wzornictwa oraz najwyższej jakości wykonania. Wszystkie fotele i meble biurowe Comforty zachwycają swoją ergonomią i wyrafinowanymi liniami idealnie wpasowującymi się w modnie, stylowo urządzone wnętrza, przede wszystkimi te utrzymane w stylu skandynawskim, loftowym czy industrialnym. Staranna selekcja tworzyw wykorzystywanych podczas produkcji sprawia, że każdy fotel i mebel biurowy tego producenta wyróżnia się indywidualnym, wyjątkowym charakterem. Drewno, kamienie, metale oraz forniry stanowią bazę dla niepowtarzalnych kompozycji i doskonale uzupełniają się z tkaninami od najlepszych dostawców, m.in. z Półwyspu Skandynawskiego.

W centrum każdego projektu marki Comforty jest człowiek - jego potrzeby estetyczne oraz te związane ze stylem życia. Znakiem rozpoznawczym produktów jest ponadczasowe wzornictwo i wysoka jakość. Lokalne tradycje rzemieślnicze ręcznie wytwarzanych mebli łączone są z dziedzictwem polskiego oraz międzynarodowego wzornictwa XX wieku. Produkty sygnowane znakiem Comforty można podziwiać w prestiżowych miejscach publicznych takich jak Muzeum Narodowe, Narodowa Galeria Zachęta oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Doceniane są także na międzynarodowych targach meblowych. W ramach 50. edycji Salone Internazionale del Mobile, w Superstudio Più, kolekcja Comforty pokazana została międzynarodowemu gronu odbiorców. Był to pierwszy, głośny i samodzielny, debiut polskiej marki w ramach mediolańskiego tygodnia designu. W 2014 roku firma po raz pierwszy zaprezentowała się na głównych targach mediolańskiego iSaloni, co było w jej historii momentem przełomowym. Produkty Comforty prezentowane są także na międzynarodowych wystawach m.in. w ramach London Design Week oraz Design Week w Paryżu.

Przykładowe produkty

Ume

Comforty

Oyster

Comforty

Mellow

Comforty

Classic

Comforty

Calder

Comforty

Altair

Comforty

Maco i Ring

Comforty

Genotyp

Comforty

Ume

Comforty

Soft

Comforty

Mellow

Comforty

Mark

Comforty

Floating

Comforty

Classic

Comforty

Altair

Comforty

Xylo

Comforty

Poly

Comforty

Pelagie

Comforty

Circus

Comforty

Anvil

Comforty

Zulu

Comforty

Kors

Comforty

Blog

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.