Strona głównaMarki
Fluffo

Fluffo

Twarde, zimne, jednobarwne – tymi cechami często charakteryzują się ściany naszych domów, biur, hoteli i restauracji. Ale wcale nie muszą takie być. Marka Fluffo potrafi je z łatwością zmienić.

Fluffo to producent paneli ściennych, paneli podwieszanych, akustycznych kurtyn i podwieszanych elementów sufitowych. Panele Fluffo mają formę starannie zaprojektowanych kształtek o różnych wzorach i kolorach. Ich znakiem rozpoznawczym jest miękka, kolorowa struktura, w dotyku przypominająca aksamit. Wizytówką marki stała się także oryginalna paleta barw. Łącznie Fluffo ma do zaoferowania prawie 6400 kombinacji w zakresie kształtu, grubości oraz koloru produktów. Dzięki temu możliwości konfiguracji są praktycznie nieograniczone. Dodatkowo Fluffo to produkt polski, wymyślony, zaprojektowany i wyprodukowany w naszym kraju.

Wszystkie produkty oferowane przez Fluffo mają właściwości akustyczne o wysokim współczynniku pochłaniania dźwięków. Produkty są sprawdzane pod tym kątem w akredytowanym instytucie badawczym. Panele Fluffo posiadają także odpowiednie atesty PZH.

Przykładowe produkty

Produkty marki Fluffo

Fluffo

Blog

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.