Strona głównaMarki
Mikomax

Mikomax

Mikomax Smart Office to polska, rodzinna marka założona w 1991 roku, która za cel stawia sobie zmienianie świata pracy na lepsze.

Firma współpracuje z klientami z całego świata, uważnie wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania. Bazując na tej wiedzy i swoim wieloletnim doświadczeniu tworzy elastyczne, innowacyjne i przyjazne użytkownikom rozwiązania. Kształtuje ergonomiczne i funkcjonalne przestrzenie do pracy wierząc, że dobrze zaprojektowane biuro może korzystnie wpływać na samopoczucie pracowników i ich efektywność. Firma Mikomax Smart Office jest jednym z najpopularniejszych rodzimych producentów wyposażenia biur oraz kabin akustycznych. Znakomity design, pierwszorzędna akustyka i niezwykle solidne wykonanie sprawiają, że jej rozwiązania cieszą się renomą. Od samego początku działalności producent bada zjawisko zmieniającego się środowiska pracy pod wpływem potrzeb pracowników i stara się odpowiadać na nie innowacyjnymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami. Wieloetapowy proces badawczo-produkcyjny sprzyja wprowadzaniu na rynek metod nowego podejścia do aranżacji przestrzeni biurowych, w których to bardzo ważne jest maksymalizowanie codziennego komfortu pracy.

Flagowe rozwiązania marki Mikomax to m.in. kabiny akustyczne stanowiące niezależne przestrzenie do rozmów telefonicznych, poufnych spotkań oraz wytężonej pracy, a także wyposażenie biur, w tym meble takie jak stoły, sofy, biurka czy systemy modułowe. Wszystkie projekty powstają w zgodzie z założeniami podejścia smart office - dzięki najnowszej wiedzy dotyczącej sposobów pracy oraz aranżacji wnętrz projektanci i rzemieślnicy tworzą ergonomiczne, a zarazem odporne na eksploatację, efektowne wizualnie produkty. Proces produkcji mebli oparty jest o nowoczesne technologie i know-how. Mikomax jako pierwsza firma w Europie wprowadziła technologię laserowego oklejania we wszystkich kolorach i kształtach. Flagowymi produktami Mikomax Smart Office są rozwiązania akustyczne Hush oraz szeroka oferta biurek, w tym biurko Stand Up, za które firma otrzymała nagrodę Red Dot Award. Wiele mebli, w tym elementy wyposażenia biur, stoły i kabiny akustyczne Mikomax Smart Office czeka w naszych salonach stacjonarnych w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu!

Przykładowe produkty

Nest

Mikomax

Packman

Mikomax

Mirage

Mikomax

Flipper

Mikomax

Flexido

Mikomax

Balance

Mikomax

Packman

Mikomax

Chillout

Mikomax

OH

Mikomax

Multi

Mikomax

Kubik

Mikomax

Packman

Mikomax

Chillout

Mikomax

Ligo

Mikomax

Stand Up R

Mikomax

Stand Up

Mikomax

Flexido U

Mikomax

Flexido T

Mikomax

Flexido O

Mikomax

Flexido D

Mikomax

Flexido C

Mikomax

Flexido A

Mikomax

Balance

Mikomax

Tree

Mikomax

Soniq

Mikomax

Flexido

Mikomax

hushWork

Mikomax

hushPhone

Mikomax

hushMeet.open

Mikomax

hushMeet.L

Mikomax

hushMeet

Mikomax

Blog

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.