Strona głównaMarki
Vank

Vank

Vank to marka za cel stawiająca sobie tworzenie inteligentnie zaprojektowanych produktów, powstających przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.  

W ofercie firmy znaleźć można meble do biura, domu i przestrzeni publicznych. W projektowaniu marce bliska jest filozofia human-centred design, dbająca o wielowymiarowe potrzeby człowieka. Stawianie na nowoczesne polskie wzornictwo ma być przeciwwagą i ucieczką od masowości. Przez ponad 20 lat zespół projektowy Vank rozwijał swoje kompetencje w zakresie tworzenia wysoce zaawansowanych pod względem ergonomii krzeseł biurowych. Jednocześnie prowadzone były prace nad projektami wynikającymi z tożsamości wzorniczej i kreatywności zespołu.

Sprawując kontrolę nad całym procesem produkcyjnym firma stara się ograniczyć do minimum negatywny wpływ prowadzonych działań na środowisko. W jej przypadku bycie eko to nie wyświechtany frazes, a wewnętrzna potrzeba. Firma posiada certyfikaty potwierdzające spełnianie wymogów norm jakości ISO 9001:2015, środowiskowych ISO 14001:2015, bezpieczeństwa i higieny pracy ISO 45001:2018. 100% produkcji odbywa się lokalnie w Polsce (w okolicach Poznania). Tkaniny krojone są zgodnie z zasadą less waste. Nawet ewentualne resztki z wykroju nie są marnowane - wykorzystuje się je do produkcji mniejszych elementów lub są przekazywane na warsztaty sensoryczne dla dzieci. Marka zapewnia możliwość naprawy, przetapicerowania i czyszczenia produktów ze swojej oferty, także po zakończeniu terminu gwarancji.

Przykładowe produkty

V6

Vank

Blog

Więcej na naszym blogu

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.