Strona głównaRealizacje
ANT Solutions

Projekt dla firmy ANT Solutions to powierzchnia 2000 m kw. i ponad 150 stanowisk pracy w nowoczesnym budynku Fabryczna Office Park.

Jednym z naszych głównych zadań i celów postawionych przez inwestora było stworzenie ergonomicznych i elastycznych stanowisk do pracy. Takich, które każdy będzie mógł skonfigurować zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Stanowiska pracy wyposażone są w różną ilość monitorów, od 1 do 3 sztuk. Zastosowaliśmy rozwiązanie Dataflex Viewlite Toolbar gwarantujące elastyczność oraz stabilność przy zastosowaniu nawet 3 monitorów. Dodatkowo biurka zostały uzbrojone w mediaport na blacie, podwieszany uchwyt na komputer stacjonarny, a część stanowisk także w stacje dokujące na dodatkowy komputer. Biurka wyposażyliśmy także w ścianki akustyczne, które poprawiają komfort pracy i akustykę.

W dziale sprzedaży dobrze sprawdzą się moduły Hush Meet, które można wykorzystywać do szybkich spotkań oraz wideokonferencji z klientami.

Zakres naszych prac obejmował wyposażenie przestrzeni do pracy, sal konferencyjnych, gabinetów, strefy chillout, dostarczenie mebli kuchennych i modułów akustycznych. Korzystaliśmy z produktów m.in. Mikomax, LD Seating, Profim, Dataflex, Humanscale.

Powierzchnia: 2000 m kw.
156 stanowisk pracy
Projekt: Make IT Yours Tomasz Chruściel i Ewa Więcek (spaceplan) / Jadwiga Śleszyńska  
Data realizacji: styczeń 2020

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.