Strona głównaRealizacje
Best Pur Polymers

Duża ilość przeszklonych ścian, naturalne wykończenia i wyjątkowa lampa, na którą nie sposób nie zwrócić uwagi – to charakterystyczne cechy budynku biurowego należącego do firmy Best Pur Polymers. Dla producenta pianek poliuretanowych mieliśmy przyjemność wyposażać dwukondygnacyjny biurowiec o powierzchni biurowej około 450 m kw.

W biurach pracowniczych wykorzystaliśmy biurka Motion z elektryczną regulacją wysokości, które umożliwiają dopasowanie wysokości blatu do indywidualnych preferencji oraz pozwalają na zmianę pozycji z siedzącej na stojącą lub na odwrót. Biurka zestawiliśmy z ergonomicznymi fotelami FLEXi marki Rim, z oparciami z siatki.

Do sal konferencyjnych i gabinetów przygotowaliśmy panele ścienne stworzone pod indywidualne zamówienie. Ich charakterystyczna forma i ułożenie sprawiają, że ściana zyskuje trójwymiarowy charakter.

Zakres naszych prac obejmował wyposażenie biur pracowniczych, gabinetów, sal konferencyjnych i recepcji.

W projekcie wykorzystaliśmy m.in. fotele gabinetowe firm Sitland i Interstuhl, ladę recepcyjną firmy DVO, meble pracownicze Motion, fotele pracownicze FLEXi (Rim), fotele FLEXI (LD Seating), krzesła Pure Loop, stoliki Ikon.

Powierzchnia: 450 m kw.
Data realizacji: luty 2020

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.