Strona głównaRealizacje
Canpack
Firma CANPACK to czołowy producent opakowań. Koncepcję oraz desing nowego biura firmy opracował zespół architektów z pracowni Trzop Architekci.

Inwestycja, którą zrealizowaliśmy dla firmy CANPACK to obok stanowisk pracowniczych i sal konferencyjnych, wygodne strefy chill i gabinety. Ważnym elementem aranżacji jest strefa experience area, która odzwierciedla  nowoczesną ideę showroomu- miejsca, które ma inspirować i prezentować innowacyjny design, jak również być strefą konferencyjną.

Budynek, w którym mieści się siedziba firmy znajduje się w atrakcyjnej części Krakowa, z której rozpościera się widok na Wawel oraz zakole Wisły. We wnętrzach biura dominują akcenty naturalnego drewna, połączone z elementami aluminiowymi, które oddają charakter działalności firmy. Na podłogach zobaczymy naturalne drewno.

W strefach recepcji i częściach wspólnych zastosowano połączenie elementów metalowych, które uzupełniają miękkie i ciekawie kolorystycznie dobrane tapicerki.  Mocno wyróżnia się także nowoczesna grafika, oświetlenie dekoracyjne, odważne kolory, różnorodność brył nawiązująca od kształtów opakowań oraz wygodne pufy imitujące puszki.

Stanowiska pracownicze zostały wyposażone w fotele Interstuhl oraz biurka z elektryczną regulacją wysokości. Każdy detal techniczny był dokładnie przemyślany, co pozwoliło wprowadzić uporządkowane prowadzenie okablowania i zorganizować wygodne miejsce do pracy. W salkach konferencyjnych znajdują się stoły Sirio, które są eleganckim i lekkim połączeniem z krzesłami konferencyjnymi Vitra Unix oraz Prostoria Monk.

Ważną strefą jest połączona przestrzeń głównej kuchni oraz strefy wellness. Odnajdziemy w niej drewniane stoły Trebord w połączeniu z nowoczesną bryłą krzeseł Prostoria Rhomb oraz stoły Infinity z krzesłami Lisa od producenta Scab. Całość dopełniona jest elementami tapicerowanymi od producentów Narbutas oraz Softline. W pozostałych strefach soft seating odnaleźć można szeroki wachlarz konfiguracji fotela Comforty Oyster.

Ważną częścią inwestycji były gabinety wyposażone w meble gabinetowe Narbutas.

Data realizacji: lipiec 2022
Liczba stanowisk pracy: 200
Projekt: Trzop Architekci
Zdjęcia: fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.