Strona głównaRealizacje
Ceneo

Wrocławskie biuro Ceneo, zlokalizowane w kompleksie Business Garden, zachwyca wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Projekt został przygotowany przez Workplace Solution, a za wyposażenie open space, formalnych i nieformalnych sal konferencyjnych, kuchni, stref jadalnych, stref chilloutu i relaksu oraz strefy recepcyjnej odpowiadał nasz wrocławski zespół.

W sercu biura Ceneo znalazł się wyjątkowy chillout room, połączony z przestronną kuchnią – częstym miejscem towarzyskich i nieformalnych spotkań. Chillout Room już od wejścia przyciąga uwagę - pięknym wystrojem i dużą ilością zieleni, która sprzyja efektywnemu odpoczynkowi. Dzięki licznym roślinom oraz wygodnym hamakom, leżakom i huśtawkom można się tu poczuć bardziej jak w ogrodzie, niż jak w samym sercu biznesowego kompleksu. Na 160 m kw. powierzchni na pracowników czeka sporo atrakcji – od piłkarzyków, przez gry planszowe, po konsole i okulary VR. W takich warunkach łatwo o chwilę relaksu i oderwania się od obowiązków. A to jeszcze nie koniec możliwości, jakie stwarza ta przestrzeń!

Chillout room można wykorzystać także do organizacji imprez firmowych i konferencji, z liczbą uczestników sięgającą nawet 100 osób. Zaawansowany system audio i trzy wysuwne ekrany nie tylko ułatwiają organizację spotkań, ale także pozwalają przemienić chillout room w kino. Wygodne pufy, zielone trybuny i liczne poduszki tworzą idealną przestrzeń do wspólnego oglądania filmów.

W przemyślany sposób zostały także zaprojektowane i wyposażone przestrzenie open space. Spotkania w małych grupach oraz rozmowy telefoniczne można prowadzić w komfortowy sposób w budkach akustycznych. Przeszklone ściany, po których można pisać, mogą być wykorzystywane do tworzenia map myśli, robienia notatek czy zapisywania ważnych informacji. A co jeśli ktoś potrzebuje chwili skupienia i ciszy? Znajdzie je w pokojach my Office, w których znajduje się tylko jedno stanowisko pracy i które można zarezerwować na wyłączność.

Na potrzeby spotkań biznesowych w biurze Ceneo przygotowano kilkanaście sal konferencyjnych. Ich wielkość można dowolnie modyfikować dzięki przesuwnym ściankom salek. To rozwiązanie pozwala dopasować przestrzeń do ilości uczestników i charakteru spotkania. A udając się do jednej z takich salek nie sposób nie zwrócić uwagi na ściany wrocławskiego biura Ceneo. Murale autorstwa Grzegorza Molasa w zabawnej, komiksowej formie prezentują markę, za każdym razem przykuwając uwagę.

Powierzchnia: 2200 m kw. (1 piętro)
Ponad 200 stanowisk pracy
Projekt: Workplace Solution
Data realizacji: Maj 2017

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.