Strona głównaRealizacje
Firma z branży farmaceutycznej
W zakresie naszych usług oferujemy zmianę funkcji przestrzeni biurowej i rearanżację biur z zachowaniem elementów wykończenia i wyposażenia. Taki zakres prac wykonaliśmy dla naszego klienta w Warszawie. Celem było odświeżenie przestrzeni biurowej i dostosowanie standardów wykończenia do biur zlokalizowanych w innych miastach w Polsce oraz zmianę funkcji przestrzeni. Część stanowisk pracy została zoptymalizowana, a w ich miejscu powstały strefy do pracy kreatywnej, czy spotkań nieformalnych.
Dostarczyliśmy wygodne krzesła i mobilne stoły do sal konferencyjnych. Mobilne meble pozwalają na szybka zmianę układu w krótkim czasie. Dzięki temu można tworzyć miejsca do pracy warsztatowej dla małych grup, lub układy dedykowane videokonferencjom.

W strefach chillout projektanci skupili się na wygodzie, miękkich sofach i fotelach oraz naturalnej zieleni. Obok kanap od LaCividina i foteli od Comforty zamontowaliśmy huśtawki Kosicka Design oraz oświetlenie MUTO.

Stanowiska pracy uzupełniliśmy szafkami wyposażonymi w lockery opracowane przez zespół HOOF. TO nasze autorskie rozwiązanie, które pozwala na otwieranie szafek za pomocą karty dostępu stosowanej w całej firmie.

Miejsca do pracy w skupieniu i do rozmów w atmosferze ciszy wyposażylismy w stanowiska od BuzziSpace oraz Vitry.


Do realizacji projektu wykorzystaliśmy: Treehousy marki Bejot oraz krzesła Lumi i Orte 3D, stoły i krzesła Pedrali, panele wiszące od Muraspec, fotele od MDD i Vank oraz oświetlenie dekoracyjne od Modoluce.

Data realizacji: marzec 2022
Projekt: kdesign
Zdjęcia: fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.