Strona głównaRealizacje
Grape Up

Duża ilość zieleni i elementów z drewna to charakterystyczne cechy wnętrz firmy Grape Up. W projekcie pozostawiono także naturalne elementy architektury budynku np. rury pod sufitem. Całość projektu, przygotowanego przez pracownię Iliard, zyskała wyjątkowego, klimatycznego, loftowego charakteru. Nasz zespół odpowiadał za realizację i wyposażenie przestrzeni.

Przy realizacji projektu pracownia Iliard postawiła przed nami zadanie w postaci przygotowania nietypowych zabudów: lady recepcyjnej, audytorium, okrągłego stołu w kuchni o średnicy 2,4 m z donicą na drzewo. Przygotowaliśmy także salę spotkań ze stołem i krzesłami w formie huśtawki. Dzięki tym indywidualnie przygotowanym elementom wnętrza nabrały wyjątkowego, unikatowego charakteru.

W open space wykorzystane zostały biurka z regulacją wysokości, które pozwalają na zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Ścianki działowe poprawiają komfort akustyczny.  

Zakres naszych prac obejmował: open space, formalne i nieformalne sale spotkań, kuchnię i strefę jadalną, strefę relaxu i chilloutu, strefę recepcyjną.

W projekcie wykorzystaliśmy m.in.: wysoki zestaw +Halle Nest w kuchni, biurka Stand Up, biurka Mikomax Balance.

Powierzchnia: 1500 m kw.
Ponad 100 stanowisk pracy
Projekt: Iliard
Data realizacji: kwiecień 2019

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.