Strona głównaRealizacje
GSK GRPD

Czwarte i piąte piętro w budynku GSK przy ulicy Grunwaldzkiej to kontynuacja zmian w zakresie tworzenia przyjaznych środowisk pracy.

Ważnym elementem w całej przestrzeni biurowej są strefy relaksu, które pozwalają na wymianę doświadczeń pomiędzy pracownikami, nawiązywanie relacji i budowanie wzajemnego zaufania jako zespołu specjalistów w branży. Aby w pełni wykorzystać przestrzeń i zrealizować założenia na ścianach zostały powieszone fototapety i grafiki, zamieściliśmy wygodne sofy i kanapy w odpowiednio dobranej kolorystyce oraz zadbaliśmy o zieleń, której na obu piętrach jest bardzo dużo.

Na piętrze znajduję się także sala konferencyjna przygotowana typowo jako strefa co-workingu. Są tu wygodne kanapy i pufy, a w tle ciekawa fototapeta. Zamieściliśmy także mały stół konferencyjny,
z wygodnymi krzesłami i ekranem oraz powiesiliśmy tablicę. Całość w ciepłych kolorach sprzyja kreatywności, luźnej wymianie pomysłów i ciekawym dyskusjom. Zasłony wykorzystane w projekcie marki Vescom, fotele Vieni i stoliki TB od Bejot. Lampy ze sklejki- realizacja indywidualna.

Stanowiska pracy poza wygodnymi i ergonomicznymi fotelami RIM flexi i biurkami wyposażyliśmy w uchwyty na monitory marki Humanscale, a każdy pracownik posiada własną szafkę na niezbędne przedmioty. Nad biurkami zamontowaliśmy ciekawe i oryginalne lampy, których abażury to ręcznie plisowana tkanina, zrobione na indywidualne zamówienia. To właśnie te lampy wprowadzają swobodną atmosferę i domowe ciepło.

Grafiki na ścianach nawiązują do międzynarodowego zasięgu działalności firmy, jej szacunek do działania lokalnego oraz podkreślają misję firmy.

Strefa kuchni to przede wszystkim wygoda, ciepłe barwy i duża przestrzeń. W aranżacji wykorzystaliśmy sofy U-floe , krzesła i hokery Orte od firmy Bejot.

Salki konferencyjne w stonowanych kolorach z elementami akustycznymi Fluffo Hexa Fire Resist. W każdej salce znajduje się ekran, tablica suchościeralna, a meble od polskich producentów Mikomax i Bejot.

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.