Strona głównaRealizacje
GSK Tech Poznań part II

Drugie i trzecie piętro w budynku Business Garden Poznań to nasza kolejna realizacja dla firmy GSK. Ta współpraca zawsze szczególnie nas cieszy, ponieważ GSK pracuje w oparciu o koncepcję smart working, a to daje nam możliwość tworzenia kreatywnych i zróżnicowanych przestrzeni biurowych. Projekt wnętrz dla GSK Tech przygotowany został przez londyńską pracownię TP Bennett, a nasz zespół odpowiadał za jego realizację.

Na drugim i trzecim piętrze stworzone zostały wnętrza będące odpowiedzią na różne potrzeby i style pracy zespołu. Mamy tu przestronny open space, przygotowany z dużą dbałością o akustykę i zapewniający pracownikom możliwość dowolnego wyboru stanowisk pracy. Komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych i wideokonferencji zapewniają quiet room. Liczne sale do pracy projektowej pozwalają na organizację spotkań i realizację zadań zespołowych. Pobudzaniu kreatywności i odpoczynkowi sprzyjają kolorowe i różnorodne strefy wspólne, w których znalazły się m.in. huśtawki, bujane fotele i duża ilość zieleni.

Każda ze stref wspólnych utrzymana jest w innej kolorystyce oraz zastosowano w niej inne produkty i rozwiązania. Przykładowo jedna ze stref przypomina ogród wewnątrz biura – dzięki zielonej kolorystyce, huśtawkom, wykładzinie imitującej trawę, dużej ilości roślin rozmieszczonych m.in. na kwietniku Para Vert.

Przy dużych, otwartych przestrzeniach oraz różnych stylach pracy zespołu niezwykle istotne było zadbanie o komfort akustyczny. Z tego względu we wnętrzach wykorzystano produkty marek takich jak Abstracta, Vescom i Fluffo. Są to m.in. panele akustyczne, mobilne ścianki, wygłuszające wykładziny i kurtyny.

Na każdym piętrze znalazła się przestronna kantyna z okrągłymi stołami, wysokimi zestawami Nest od +Halle oraz wyspą kuchenną. Kantyny oświetlone zostały charakterystycznymi lampami z bambusowymi abażurami, a pod sufitami zainstalowana została roślinność.

Wnętrza GSK Tech to połączenie designu z wygodą i ergonomią. Zróżnicowanie charakteru poszczególnych wnętrz udało się uzyskać m.in. dzięki dużej różnorodności zastosowanych produktów. W projekcie wykorzystane zostały rozwiązania od światowej klasy producentów, marek takich jak Blå Station, Vitra, +Halle, Johanson Design, Magis, BuzziSpace, Cascando, Kettal i wiele innych. Znalazł się wśród nich także polski design m.in. huśtawki projektu Iwony Kosickiej.

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.