Strona głównaRealizacje
Hitachi

Dla firmy Hitachi zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy przestrzeń biurową o powierzchni 720 m kw., na ponad 100 stanowisk pracy. Przy tworzeniu przestrzeni ważny był dla nas design, komfort i ergonomia oraz ład przestrzenny. Charakterystycznym elementem wnętrz są indywidualnie przygotowywane grafiki ścienne - tapety i naklejki.

W przestrzeniach typu open space wprowadziliśmy modułowe stanowiska pracy, u szczytu których postawiliśmy: budki akustyczne, lockery oraz szafki na dokumenty, które pozwoliły zaspokoić różne potrzeby zespołu w zakresie organizacji przestrzeni. Na szafkach dodatkowo ustawiliśmy donice z roślinami, wprowadzając do wnętrz zieleń. Wszystkie te moduły mają równą wysokość, co pozwala zachować wizualny porządek.

Ścianki akustyczne pozwalają wydzielić poszczególne strefy i poprawiają komfort pracy. Spotkania w kameralnym gronie oraz rozmowy telefoniczne można prowadzić w budkach akustycznych, bez zakłócania pracy reszty zespołu.

W projekcie wykorzystaliśmy m.in.: biurka Flexido, fotele Humanscale Liberty, budki Hush Meet S oraz Hush Meet, fotele Oyster, fotele 366, sofy iker chesterfield, stół konferencyjny z blatem z litego drewna i fotele LD Seating Flexi, krzesła Lumi.

Zakres naszych prac obejmował zaprojektowanie i wyposażenie: open space, formalnych i nieformalnych stref spotkań, elementów akustycznych, kuchni i strefy jadalnej. Odpowiadaliśmy także za indywidualnie projektowane tapety i naklejki na ściany.

Powierzchnia: 720 m kw.
107 stanowisk pracy
Projekt: Klaudia Wilczyńska
Data realizacji: Styczeń 2020

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.