Strona głównaRealizacje
Infor & Infor Academy

Wrocławskie biuro firmy Infor to dwa piętra o łącznej powierzchni ponad 3600 m kw. Wyjątkowy projekt aranżacji przestrzeni biurowych przygotowała pracownia The Design Group, natomiast po naszej stronie było przygotowanie odpowiednio dopasowanych mebli i rozwiązań. W 2019 roku wrocławskie biuro Infor wyróżnione zostało nagrodą Office Superstar, przyznawaną przez CBRE, w kategoriach: „Najlepsze biuro regionalne: Wrocław” oraz  „Najlepsza sala konferencyjna”.

Projekt aranżacji przestrzeni przygotowany dla firmy Infor obejmował dwa piętra. Na pierwszym znalazły się przestrzenie biurowe, natomiast na drugim Infor Academy – przestrzeń do organizacji konferencji i szkoleń. Całość utrzymana jest w industrialnym stylu – z betonowymi ścianami, słupami oraz cegłą.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Infor Academy są składane ścianki, które pozwalają na łączenie i dzielenie poszczególnych sal, a tym samym modyfikowanie ich wielkości odpowiednio do bieżących potrzeb. W projekcie uwzględniono również dwa pokoje hotelowe dla gości.

Duża ilość elementów akustycznych nie tylko pomaga zadbać o komfort pracy, ale dodatkowo pozwala wizualnie podzielić przestrzeń na różne strefy. Ściany pokryte farbą tablicową ułatwiają prowadzenie spotkań i robienie notatek. Dzięki budkom akustycznym można w komfortowych, spokojnych warunkach prowadzić prywatne i poufne rozmowy telefoniczne.

Zakres naszych prac obejmował wyposażenie powierzchni szkoleniowych i biurowych na ponad 300 stanowisk pracy. Przygotowaliśmy: open space, formalne i nieformalne sale spotkań, kuchnie i strefy jadalne, strefy relaksu i chilloutu, strefę recepcyjną.

Powierzchnia: 3679 m kw. (dwa piętra)
Ponad 300 stanowisk pracy
Projekt: The Design Group
Data realizacji: Czerwiec 2018

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.