Strona głównaRealizacje
John Deere

Zrealizowany przez nas projekt to 120 stanowisk pracy dla jednego z największych dostawców maszyn rolniczych w Polsce, którego część znajduje się w Business Garden w Poznaniu.

W ramach projektu wszystkie biurka zostały wyposażone w elektryczną regulację wysokości oraz panele akustyczne podwieszane i kosze na okablowanie. Ergonomiczne fotele polskiej firmy Vank zapewniają wygodną pozycję do pracy. Dla pracowników zostały przygotowane lockery z zamkami szyfrowanymi.

Aby obniżyć poziom hałasu w przestrzeni open space'u wyodrębniono miejsce, w którym znajduje się drukarka i inne urządzenia biurowe. Z zewnątrz całość jest tapicerowana tkaniną w kolorystyce miękkich sof i puf, które znajdują się w częściach reprezentacyjnych. W biurze również zamontowaliśmy budkę akustyczną Vank, która zapewnia prawdziwie intymną atmosferę rozmowy.

Ważnym elementem w wystroju wnętrza biurowego dla John Deere są fototapety podkreślające profil działania firmy, a przy tym stanowią idealne tło dla mebli. Na specjalne zamówienie przygotowaliśmy także grafikę mapy wskazującą na globalny zasięg działalności firmy.

Sercem biura jest sala konferencyjna z możliwością dzielenia tej przestrzeni na dwie mniejsze. Każda z nich posiada stół konferencyjny, wygodne krzesła oraz ekrany. Natomiast w pozostej częsci biura do dyspozycji pracowników są mniejsze salki z przeszklonymi ścianami, które zostały dostosowane do mnie formalnych spotkań lub pracy wymagającej absolutnej ciszy i skupienia.

W projekcie zastosowaliśmy produkty marek: fotele i sofy Vank, budka Vank_Mello, biurka z elektryczną regulacją wysokości HOOF, stoły konferencyjne włoskiej marki MARA, panele akustyczne do biurek Narbutas.


Stanowiska pracy: ponad 120
Data realizacji: listopad 2020
Projekt: Tekktura
zdjęcia: Fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.