Strona głównaRealizacje
Majorel
Biuro dla Majorel to realizacja, której celem była integracja pracowników, poprawa komunikacji oraz stworzenie przestrzeni sprzyjającej pracy młodych ludzi.

Biura znajdują się w osobnych budynkach, ale wspólną cechą jest klimat wnętrza. Projektantka Małgorzata Krysińska zaproponowała dużą ilość elementów drewnianych, industrialną czerń i biel, które zostały przełamane innymi kolorami.  Strefy pracy zostały wyposażone w podsufitowe panele akustyczne, trudnopalne Selva Bejot, a dla wzmocnienia efektu prywatności oraz poprawy akustyki, na szklanych ścianach zostały zamieszczone panele Buzzi Falls.

W zakresie naszych prac mieliśmy także podłogi, które zostały wybrane zarówno do biur, jak i stref komunikacyjnych, chillout i kuchni. W przestrzeniach biurowych zastosowaliśmy płytki dywanowe z kolekcji Rapid Select od Shaw Contract, natomiast w kuchniach- panele LVT Unite Inlet Spidle- także od Shaw Contract.

W strefach kuchennych meble zostały wykonane na indywidualne zlecenie i dodatkowo wyposażyliśmy kuchnie w sprzęt AGD. Stoły Trebord model Enke, krzesła Prostoria, model Bik, stoliki wysokie Pedrali Stylus, a do tego hokery Prostoria Monk. Strefy relaksu zostały oddzielone od strefy kuchennej regałami MARO oraz dodatkowo wyposażone w pufy Profim Vancouver Oto oraz eleganckie stoliki od B&T, model Drago. Na ścianach napisy neonowe oraz duża ilość roślin.

Projektując salki do rozmów on-line- talk roomy, projektantka postawiła na akustykę, dlatego też na ścianach znajdują się panele tapicerowane tkaniną Synergy. Poza tym salki zostały wyposażone w fotele Noom od Actiu otaz stoliki Drago od B&T. Do większych sal konferencyjnych zostały wybrane wygodne fotele B&T Rego oraz stoły konferencyjne od Maro, model Axy Line.

W strefach komunikacji zostały przewidziane lockery dla pracowników. W zakresie naszych prac mieliśmy również dostawę donic na żywe rośliny oraz oświetlenia dekoracyjnego.

Data realizacji: listopad 2022
Powierzchnia biurowa: 2630 mkw
Projekt: Małgorzata Krysińska Final Frame
Zdjęcia: Fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.