Strona głównaRealizacje
Oxylion

Stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy dla ponad 100 osób wymaga przemyślanych działań – starannie zaplanowanego projektu i odpowiednio dobranych, wygodnych i wytrzymałych mebli. Taki projekt dla firmy Oxylion przygotowała Pracownia Projektowa Sucharski, a nasz zespół miał przyjemność wyposażyć biuro.

Zakres naszych prac obejmował przede wszystkim przygotowanie przestrzeni Open Space ze stanowiskami pracowniczymi. Przy dużej liczbie osób dla zapewnienia odpowiedniego komfortu pracy niezwykle istotna jest akustyka. Z tego względu pomiędzy biurkami umieściliśmy ścianki działowe. Nad lockerami, w których pracownicy bezpiecznie mogą schować swoje rzeczy, umieściliśmy elementy akustyczne marki Abstracta, które dodatkowo wizualnie oddzieliły przestrzenie do pracy od ciągów komunikacyjnych.

Aby pracownicy spokojnie i komfortowo mogli prowadzić rozmowy telefoniczne i nieformalne spotkania w mniejszych gronach, na końcu układów biurek umieszczone zostały budki Hush marki Mikomax. Dzięki temu nie tylko można spokojnie prowadzić rozmowy na poufne tematy, ale dodatkowo nie przeszkadza się innym kolegom.

W biurze zadbano także o miejsca pozwalające na chwilę relaksu i oderwania się od pracy. Wysokie, niezwykle wygodne fotele zachęcają do kilku minut odpoczynku z filiżanką dobrej kawy lub herbaty.

W projekcie wykorzystaliśmy m.in. biurka Flexido D, budki telefoniczne Hush Meet Open, ścianki Vank, rozwiązania akustyczne marki Abstracta i lockery Multi.

Powierzchnia: 1174 m kw.
Ponad 100 stanowisk pracy
Projekt: Pracownia Projektowa Sucharski
Data realizacji: Maj 2017

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.