Strona głównaRealizacje
Pegasystems

Pegasystems to firma z branży IT. Jej krakowskie biuro ma powierzchnię ponad 5 tys. m kw. i ponad 400 stanowisk pracy. Za aranżację przestrzeni biurowych odpowiadało Studio Quadra, a nasz zespół miał przyjemność realizować projekt.

W projekcie uwzględniono wiele stref do nieformalnych spotkań o różnym charakterze. Do każdej z nich indywidualnie dobieraliśmy meble, tak aby dopasować je jak najlepiej do koncepcji – idei danej strefy.

Charakterystycznym elementem cafeterii na ostatnim piętrze są mobilne trapezoidalne stoliki, które umożliwiają pracownikom samodzielną rearanżację przestrzeni. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób można ją dostosować do aktualnych potrzeb zespołu.

Zakres naszych prac obejmował: open space, formalne i nieformalne strefy spotkań, kuchnie i strefy jadalne, strefy relaksu i chilloutu, strefę recepcyjną, dekoracje ścienne, elementy zabudowy na zamówienie: kuchnie, garderoby, szatnię, recepcję. Wykonywaliśmy również wszystkie zabudowy TV, zieloną ścianę z mchu oraz panele drewniane na ścianach przy recepcji – z grafiką świata i Krakowa.  

Powierzchnia: 5 tys. m kw. (4 piętra)
Ponad 400 stanowisk pracy
Projekt: Studio Quadra

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.