Strona głównaRealizacje
Pyszne.pl
Nowoczesne, funkcjonalne biuro, z zagospodarowanym tarasem- unikalne miejsce dla pracowników, również przez nich stworzone to nowa siedziba Pyszne.pl.

Na 2 piętrach o łącznej powierzchni 3500 m2 i 600 m2 tarasów pracownia Trzop Architekci zaprojektowała 330 stanowisk pracy, budki akustyczne jedno i czteroosobowe, strefy chillout, strefy jadalni, sale konferencyjne i gabinety. Wnętrza tworzą spójna całość, a piętra zostały połączone zjeżdżalnią.
W przestrzeniach biurowych znajdują się biurka z regulacją wysokości producenta Narbutas umożliwiające pracę w pozycji siedzącej lub stojącej. Moduł sterujący wysokością biurka umożliwia integrację z telefonem, dzięki czemu użytkownik ma możliwość szybkiego powrotu do swoich ustawień. W realizacji tej inwestycji istotnym wyzwaniem było polepszenie akustyki w biurach. Dlatego też każde biurko jest obudowane panelami dżwiękochłonnymi zapewniającymi optymalne warunki do pracy w skupieniu. Dla zapewnienia komfortu pracy stanowiska pracy zostały oddzielone ściankami akustycznymi z funkcją przechowywania lub regałami z dużą ilością zieleni. Zaproponowane fotele obrotowe to model Flexi od producenta Rim.

Zjeżdżalnia, która łączy piętra stanowi wyróżnik tej inwestycji, podobnie jak siedziska w strefie recepcji, które nawiązują do specyfiki branży, w której działa firma. Poza dostawą i montażem mebli w zakresie naszych prac był również montaż lameli dębowych w ciągach komunikacyjnych i oznaczenie komunikacji (wayfinding) oraz szronienie szyb w salkach konferencyjnych. Prace graficzne zostały przygotowane przez Space Wizard. Wygodne fotele dostarczył producent Narbutas.

W zakresie rozwiązań akustycznych w przestrzeniach biurowych zaproponowaliśmy budki akustyczne Hush Office jednoosobowe do rozmów telefonicznych, czteroosobowe do krótkich spotkań oraz półotwarte zabudowy, które służą spotkaniom mniej formalnym. To, co było ważne w zakresie poprawy akustyki, to również podwieszane panele sufitowe. Zaproponowane rozwiązanie od iCon zapewniło dodatkowo ciekawy efekt wizualny.

Sale konferencyjne oraz meble soft seating w strefach chillout to głównie produkty naszego dostawcy Narbutas. Dodatkowo w salach, dla polepszenia parametrów akustycznych zamontowaliśmy na ścianach panele Fluffo w kształcie elementów z logotypu firmy.

Ciekawa propozycja tarasu, która spełnia funkcję integracyjną i relaksacyjną to przede wszystkim szachy, minigolf oraz wygodne meble tarasowe od Garden Space.

Data realizacji: wrzesień 2022
Liczna stanowisk pracy: 330
Powierzchnia biurowa: 3500 mkw
Projekt: Trzop Architekci
Zdjęcia: Fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.