Strona głównaRealizacje
Smart Pension
Nowoczesna przestrzeń biurowa dla naszego Klienta. Tę realizację zaprojektowała nasza architektka według wytycznych opisanych w brandbooku. Jasne kolory wnętrza i jasne meble z akcentami w barwach firmowych stworzyły prawdziwie elegancką przestrzeń. Zakres prac obejmował projekt, dostawę i montaż mebli, w tym także zabudowy kuchenne i szafy.

W salkach konferencyjnych zaproponowaliśmy krzesła konferencyjne LD Seating Flexi P, natomiast w strefach chill dla pracowników znajduje się sofa Comforty, stolik kawowy i oczywiście piłkarzyki i stół bilardowy.

Strefa biurowa to 56 stanowisk pracy. Biurka z elektryczną regulacją wysokości z funkcją pamięci, kontenery oraz fotele RIM flexi z zagłówkami.

Strefa kuchenna to meble wykonane na zamówienie wraz ze sprzętem w zabudowie oraz automatem do kawy, a także stoły okrągłe i krzesła Perdrali Volt 677.

Pokój dla mamy z dzieckiem został urządzony w lekkim i łagodnym klimacie. Wyposażyliśmy go w sofę Comforty, stolik i wygodne krzesło. Całe wnętrze w lekkich, ziemistych kolorach.

Pozostałe miejsca, takie jak strefy poczekalni, czy otwarte strefy z meblami miękkimi to przede wszystkim sofy od Comforty (Altair), wygodne fotele Vitra Slow Chair, czy Polygon easy chair od Prostorii.


Do realizacji projektu wykorzystaliśmy także tablice Polyvision.

Data realizacji: czerwiec 2022
Zdjęcia: fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.