Strona głównaRealizacje
Smart Pension Warszawa
Biuro naszego klienta w Warszawie to projekt zrealizowany przez naszych architektów. Stylistyka wnętrza utrzymana została zgodnie z wymaganiami firmy, a zastosowane kolory nawiązują do barw firmowych Smart Pension. Hoof Kraków odpowiedzialny był także za dostawę i montaż mebli do biur i stref chillout oraz realizację zabudowy kuchennej.

Na potrzeby krótkich spotkań zostały stworzone przestrzenie, w których pojawiły się mobilne tablice i wygodne siedziska. Z jednej strony takie rozwiązania rozluźniają spotkanie i pobudzają do kreatywności. Z drugiej miękkie fotele sprawiają, że pracownicy czują się komfortowo, a mobilność mebli dodatkowo ułatwia szybkie przearanżowanie przestrzeni. W projekcie zastosowaliśmy tablice mobilne od PolyVision, krzesła i stoliki Polygon, sofa Layoutod Prostoria fotele 3angle od Le Pukka.

Sale konferencyjne zostały wyposażone w wygodne krzesła konferencyjne Flexi LD Seating, tablice magnetyczne, stoły Mikomax Flexido.

W strefie kuchennej zaproponowaliśmy stoły New School od MDD oraz hokery Strain krzesła Rhomb od Prostoria. Ciekawym rozwiązaniem są pojemniki do segregacji odpadów. W oryginalnych kolorach uzupełniają przestrzeń kuchenną. Dodatkowym akcentem dzielącym strefę są donice na kwiaty.

Stefa chillout została wyposażona w stół do billarda, wygodna sofę Impression marki Prostoria, szafka pod telewizor Narbutas, stoliki Mobi i piłki Vluv.


Data realizacji: listopad 2022
Zdjęcia: fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.