Strona głównaRealizacje
TBSCG

TBSCG to dynamicznie rozwijająca się firma, która wykorzystując m.in. możliwości chmury wspiera swoich klientów w rozwijaniu nowych linii biznesowych, zwiększaniu produktywności i modernizacji starszych aplikacji. Szybki rozwój i powiększenie się wrocławskiego zespołu zrodziły potrzebę przeniesienia się firmy do nowego biura zaprojektowanego tak, by stworzyć komfortowe warunki do pracy dla ponad 70 osób.

We współpracy z pracownią CH+ Architekci mieliśmy przyjemność stworzyć dla TBSCG przyjazną, nowoczesną i kolorową przestrzeń do pracy dla młodych, kreatywnych zespołów. Zakres prac obejmował stworzenie i wyposażenie m.in. open space, formalnych i nieformalnych sal konferencyjnych, stref chilloutu i relaksu, strefy recepcyjnej, opraw oświetleniowych, modułów wykonanych na zamówienie: kuchni, garderób, elementów akustycznych.

We wrocławskim biurze TBSCG typową recepcję z ladą zastąpiono otwartą strefą, która służy nie tylko gościom, ale również pracownikom. Strefa hot-desk, z biurkami typu Stand Up, może być wykorzystywana do pracy w różnych pozycjach, a także jako duży stół roboczy. Z myślą o komforcie pracy wrocławskiego zespołu w projekcie uwzględniono m.in. miękkie i wygodne meble do siedzenia, wydzielone przestrzenie do pracy indywidualnej i zespołowej, dużą ilość zieleni, ciepłe kolory, wykończenia z naturalnego drewna.

W projekcie wykorzystaliśmy: biurka (Mikomax), fotele pracownicze (Profim), fotele soft i stoliki kawowe (Iker), pufy, fotele wysokie z ringiem i krzesła w salkach mobilnych (Bejot), sofy (Comforty), lampy (Muuto), stoły i drewniane zabudowy (Trebord), fotele konferencyjne (Sitland), hokery i krzesła w kuchni oraz strefach ad-hoc (MIDJ), lampy i stół w kuchni (Pedrali), stojaki na kwiaty (Bujnie.pl).

Powierzchnia 668 m kw.
Ponad 70 stanowisk pracy
Projekt: CH+
Inwestor: TBSCG, firma z branży IT
Data realizacji: wrzesień 2017

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.