Strona głównaRealizacje
UPM
Hasłem przewodnim w tworzeniu projektu nowoczesnego biura zrealizowanego przez architektów z Grupy 68 była natura. Zarówno kolorystyka, jak i kształty nawiązują do lasu, a wykorzystane materiały to przede wszystkim drewno i sklejka. Dodatkowo klimat buduje duża ilość roślin.

W salkach konferencyjnych zaproponowaliśmy krzesła marki Interstuhl, Pure is3, oraz tablice multimedialne Mute.

Przestrzeń do pracy to przede wszystkim biurka z elektrycznie regulowaną wysokością, z wbudowanym modułem bluetooth, który umożliwia sterowanie z telefonu. Poza tym kanały kablowe poziome i pionowe oraz kostki zasilające doskonale porządkują okablowanie pod biurkiem.  Krzesła pracownicze Flexi. Całość przestrzeni uzupełniona o szafki z donicami, regały na segregatory i system regałów SAAR, które dzielą przestrzeń. Szafki typu locker na osobiste przedmioty pracowników, również w wersji z donicami.

Strefy chill out zostały zaprojektowane pomiędzy strefami dla pracowników, aby móc na chwilę zmienić pozycję, chwile odpocząć, ale też odejść od biurka, aby omówić ważne tematy. Wygodne fotele, ściany mobilne z tablicami i stoliki doskonale sprawdzają się w tego typu przestrzeniach. Pozostałe strefy to także stoły z ławkami, wygodne pufy i oczywiście piłkarzyki. W zrealizowanym projekcie zaproponowaliśmy fotele Prostoria Trifidae, pufy Point, Spuun od Magis.

Zabudowy kuchenne zostały zrealizowane zgodnie z projektem, a ich największym wyróżnikiem są przepierzenia wykonane ze sklejki.

Inwestycja UPM została zrealizowana na terenie kompleksu biurowego Eximius Park w Krakowie.

Data realizacji: lipiec 2022
Projekt: Grupa 68
Zdjęcia: fotomohito

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.