Strona głównaRealizacje
Visma

Każda przestrzeń do pracy powinna być projektowana według indywidualnych założeń, które sprawiają, że biura zyskują własną tożsamość. Skandynawski charakter wnętrz zaprojektowanych przez The Design Group doskonale wpisuje się w filozofię i komunikację pochodzącej z Norwegii firmy Visma. Jasne, minimalistyczne wnętrza przykuwają uwagę wyjątkową estetyką i harmonią. Mieliśmy przyjemność współpracować przy tym projekcie odpowiadając za wyposażenie przestrzeni.

Visma to firma zajmująca się oprogramowaniem i digitalowymi usługami dla biznesu. Jej nowe krakowskie biuro o powierzchni prawie 1500 m kw. znajduje się w kompleksie biurowym High5ive. Utrzymane jest w stonowanej, spokojnej kolorystyce – szarościach i różnych odcieniach koloru niebieskiego, z dużą ilością betonu architektonicznego, kamienia, zieleni oraz jasnego drewna. W naturalny sposób przywołuje skojarzenia z naturą.

W recepcji zastosowano beton architektoniczny zestawiony z zielonymi ścianami.

Duża ilość przeszkleń wydzielających poszczególne strefy zapewnia wrażenie przestronności i otwartej przestrzeni. Charakterystycznym elementem wnętrz zaprojektowanych przez The Design Group są także szklano-drewniane panele dekoracyjne na ścianach.

Komfortowe warunki do pracy zapewniają odpowiednio skonfigurowane stanowiska i ergonomiczne rozwiązania: biurka z regulacją wysokości, uchwyty na monitory, fotele marki Humanscale oraz ścianki działowe.

Zakres naszych prac obejmował wyposażenie open space, sal konferencyjnych, stref chillout, kuchni i kantyny, strefy recepcyjnej. Każde wnętrze ma nazwę inspirowaną nazwą jednej z planet układu słonecznego – zgodnie z koncepcją inwestora.

Powierzchnia: 1500 m kw.
150 stanowisk pracy
Projekt: The Design Group
Data realizacji: Styczeń 2020

Nasze salony

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu będziesz otrzymywał najnowsze informacje o naszej ofercie.
Zapisz
Dziękujemy. Twój adres e-mail został dodany.
Nie mogliśmy dopisać Twojego adresu e-mail z powodu błędów w formularzu.